Siema, mam problem a mianowicie jest dwóch debili na moim serwerze, próbuje ich zbanować nadal wchodzą, banuje na ip także wchodzą o co chodzi? próbowałem też zbanować ręcznie czyli wchodziłem w panelu administratora(serwer na mineserv.eu) w plik banned ips.txt, wpisuje ich ip, zapisuje i resetuje serwer ale to nadal nie pomaga proszę o pomoc.