Skocz do zawartości

adik_123

ProUser
  • Postów

    617
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dzienx jutro sie tym pobawie
  2. Chyba tego szukalem jutro sie tym pobawie Dzieki za odp.
  3. Faktycznie chyba niejasno napisalem pierwszy post. Mam 2 pixele o roznych kordach i w 99% takich samych kolorach , jakiej funkcji uzyc , aby te 2 pixele zaznaczylo mi jako takie same
  4. wiem co pixelsearch zwraca - lukalem w helpie ale jedynie w pixelsearch znalazlem funkce ktora umozliwia wyszukanie danego koloru pixela z mozliwoscia minimalnej roznicy odcienia tego pixela - mam nadzieje ze nie pokrecilem wolalbym uzyc pixelgetcolor , ale tam mozna porownac jedynie w 100% dany pixel , bez uwzglednienia jego odcienia
  5. ale kordy tych pixeli sa inne , takze to nie przejdzie ps. chyba musze to sprawdzic
  6. mam taki kod : $a = PixelSearch( $x, $y, $x, $y, (PixelGetColor( $x, $y)),5) $b = PixelSearch( $x+5, $y, $x+5, $y, (PixelGetColor( $x+5, $y)),5) czy jest jakis sposob zeby sprawdzic czy $a = $b ? samo PixelGetColor sie w mojej sytuacji nie sprawdza bo pixele porownywalne maja minimalne roznice w odcieniu , a potrzebuje takiej funkcji ktora stwierdzi ze $a = $b w/w przypadku ktos ma jakis pomysl ?
  7. http://www.mpcforum.pl/topic/369303-ffau3/
  8. Niestety , ale tym razem ff.au3 to koniecznosc i szczerze to o wiele latwiej mi z ff.au3 pracowac dzieki funkcji _FFXpath , w ie.au3 jest z tym duzo trudniej. Ten bardzo podobny temat to byl rowniez moj temat , ale nie poradzilem sobie wtedy z ta funkcja co napisales , ciagle mi errory wyskakiwaly :/
  9. wszyskie dodatki wylaczylem : i efekt ten sam - zwiecha :/
  10. Mam taki kod : #Include <FF.au3> HotKeySet ( "{esc}" , "stop" ) Func stop () Exit EndFunc _FFStart ("http://www.onet.pl/" , "default" , "1" , True) MsgBox(0,"","wbilem na onet") Sleep(1000) _FFQuit() Jak probuje odpalic ff normalnie widocznego to ok , ale jak dopisze true to mam zwieche :/. Pomaga jedynie alt+ctrl+delete. Moj system to win7 64bit. Ktos ma jakis pomysl ?
  11. jeszcze jedna sprawa co trzeba zrobic , ze jak liczby sa wieksze niz jeden znak to zeby pokazywalo cala liczbe ? mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi
  12. o w dupe jaki temat :/ koles chyba pomyliles forum :/ na forum neo mozesz takie newsy pisac , daj sobie spokoj tutaj , szkoda twojego czasu ...
  13. dzieki wlasnie o taki myk mi chodzilo
  14. kolejne pytanko : mam plik test.txt , a w nim wypisane w pierwszej linii 4 liczby po przecinku : 1,2,3,4 jak zrobic zeby w Msgbox'ie moglbym odczytac kazda liczbe z osobna ? mam taki kod : $file = FileOpen("test.txt", 0) $a = FileReadLine ("test.txt" , 1) MsgBox ( 0 , "" , "" & $a ) FileClose($file) pewnie cos trzeba pokombinowac z tablicami , tylko nie wiem jak :/ ktos pomoze ?
  15. dziala , dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...