Skocz do zawartości

mardelp97

Members
  • Postów

    30
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia mardelp97

  1. zobaczymy, dzisiaj napiszę do nich, może to coś pomoże
  2. mardelp97

    [Problem]

    właśnie w tym rzecz, że nic nie robiłem... poprostu sobie grałem, czasami nawet nocami wiec miałem dużo kasy i szybko expa wbijałem a z programów co jedynie używałem to tylko hitzone - od t5 sry, to nie program tylko podmianka tekstur, więc wątpię żeby ktoś to wykrył
  3. mardelp97

    [Problem]

    otóż gdy chce się zalogować na konto to pisze takie coś: Twoje konto zostało zablokowane. Powód: Chap.4 (Innapropiate conduct in game), par. 6 of the World of Tanks Game Rules (Additions to the End user license agreement) powiem jeszcze, że dziś rano jeszcze grałem. Proszę o szybką odpowiedź bo to ważne dla mnie... miałem już dobre konto i nie chce nowego zakładać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...