właśnie w tym rzecz, że nic nie robiłem... poprostu sobie grałem, czasami nawet nocami wiec miałem dużo kasy i szybko expa wbijałem
a z programów co jedynie używałem to tylko hitzone - od t5
sry, to nie program tylko podmianka tekstur, więc wątpię żeby ktoś to wykrył