Też mi się tak wydaje, serwer za bardzo obciążony (przy ok. 700 osób online nie ma co się dziwić). <---- Chyba że wykupią lepszego dedyka
To chyba tyle na ten temat, dzięki za pomoc
Otóż mój problem polega na tym że jak wchodzę do m1 to łapię przez 5s ścinki a później jest ok (może to wina sklepów i graczy że się wczytują)
Spełniam wymagania gry
Oto moje parametry:
Windows 7 64bit (oryginał)
Intel core i7-2600 CPU 3.40Ghz
8GB ram DDR3
Geforce gtx 550 ti
Internet 6mb (tp)
Sewer-Diamondmt2
Czy jest jakiś patch do tej gry który to likwiduje?
A może to od gry?
Czekam na odpowiedź <_<
Serwer naprawdę godny polecenia gram na nim od dłuższego czasu i naprawdę świetnie bawię, miła administracja i zero lagów jednym slowem serwer zajebisty