Skocz do zawartości

BadzDzielny

Members
  • Postów

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O BadzDzielny

  • Urodziny 30.04.1994

Metody kontaktu

  • GG
    35816720
  • Skype
    Może podam

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    1000 metrów pod wodą

Osiągnięcia BadzDzielny

  1. Jaka nagrodę za misje dostane?
  2. Też mi się tak wydaje, serwer za bardzo obciążony (przy ok. 700 osób online nie ma co się dziwić). <---- Chyba że wykupią lepszego dedyka To chyba tyle na ten temat, dzięki za pomoc
  3. SP posiadam a framework muszę sobie zainstalować. Ramy powinny nadążać, no ale wiadomo że żadna optymalizacja gry nie jest idealna.
  4. Otóż mój problem polega na tym że jak wchodzę do m1 to łapię przez 5s ścinki a później jest ok (może to wina sklepów i graczy że się wczytują) Spełniam wymagania gry Oto moje parametry: Windows 7 64bit (oryginał) Intel core i7-2600 CPU 3.40Ghz 8GB ram DDR3 Geforce gtx 550 ti Internet 6mb (tp) Sewer-Diamondmt2 Czy jest jakiś patch do tej gry który to likwiduje? A może to od gry? Czekam na odpowiedź <_<
  5. Serwer naprawdę godny polecenia gram na nim od dłuższego czasu i naprawdę świetnie bawię, miła administracja i zero lagów jednym slowem serwer zajebisty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...