Skocz do zawartości

Hawki

Members
  • Postów

    63
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Trojmiasto

Osiągnięcia Hawki

  1. Boze załamka z Twoja ortografia to tak trudno poświęcić ta 1/2 sec na napisanie "ó"? co do tematu to np. na BelenuS ściągasz clienta+ paczkę z forum (inaczej wogóle nie działa, nawet jak wgrasz paczkę na atlantydę) daj - to nic nie kosztuje
  2. Zbroja najlepsza z tego wszystkiego !! Pewnie na 9 w dt robiles?;p
  3. Hawki

    Gearmt2[Pl][Hamachi]

    Hard hamachi? Porażka... Wiesz za dużo graczy to ty nie bd miał przy takich ratach...
  4. jak w temacie nick HawkiS S24 (Kronos) pisać w grze, tu, bądź na pw. Co do antyka kd do expa.
  5. refresh bez nowego tematu: hs wykrył em2 (detected game hack). Jaka jest szansa na dostanie bana?
  6. Pomorzecie? :\ // nie pisz postów jeden pod drugim. temat możesz odświeżyć po 24 godzinach.
  7. Dalej nic... teraz wywala mi błąd hs (napisałem w 1 poście) Masz + za checi ... Prosze o pomoc :/
  8. Tak jak w temacie, pobrałem najnowszą wersję em2 z oficjalnej strony, wchodze na em o 7:45, pisze mi ze mam jeszcze 15min freetime-u, okej, biore start, wybieram metin2client.bin, metek się odpala, ale nie ma "chwilowego laga", którego miałem zawsze przy odpalaniu (przed formatem). Wydawało mi się że to normalne, ale zalogowałem się i nic. Nie ma żadnego okienka em. Zero. Co zrobić, żeby em działało?? Teraz 2 sprawa. Pobrałem fishbota od mrowadska, wszystko ładnie działa, problem w tym że gdy zostawiłem go na nockę, rano okazało sie że oba fishboty się wyłączyły, a sądząc po liczbie ryb maxymalnie po godzinie, od zostawienia. Co mogę zrobić?? EDIT na em2 po zalogowaniu wywala błąd hs (detected game hack) Za pomoc +/- i 5
  9. Siema. Mam problem, bo nie wiem, którą postacią grać. Moje konta: 1 konto woj body 37 lvl boj, eq: fms +9 sr 18 Lwia zbroja +9 kd defa +3 Żelak +9 5kontna +7 buty 3bony (do zmiany) Naszyjnik 1,5k hp Miedziane kolczyki (te na 8 lvl) +8 10kk w gotowce Sporo rzeczy na sell, ulepszacze,ku itd (łączna wartość może 10kk?) Skille: Aura m1 Berek 16 Wirek 1 Szarża 1 3stronne 1 I nie dawno zrobiony boj. ______________________________________________________ SURA WP: 26lvl, bez eq. Czarowane m3 2 konto: Buffek 22 lvl, Dropek medali 21lvl (przelozylem eq z woja zeby podropić medale) tygra +6 zelak +9 5kontna itd all z woja. Narazie 3 medale zdropione, i maaasa potków. i 3 konto: Sura 5lvl. (bez eq; mieczyk na 1 lvl +3 :P) ___________________________________ Nie wiem kim grać, chciałbym pograć surą, ale nie wiem jakie eq kupie/wymienie za eq woja, ewentualnie co zmienić w eq woja (jeżeli nie zmieniać na wp) , i gdzie szybko nabić 40lvl surką (ferie są, będe mieć czas od dzisiaj do niedzieli następnej, chciałbym nabić 40poziom wojem, bądź surą.) Myślałem po podexpianiu sury Wojem, ewentualnie gdzie, ,a także Questy: czy opłaca się je robić?? na woju nie robiłem NIC kompletnie, oprócz misji na Srebrna Branze. Na surce (tej z 26lvlem) również nic nie robiłem. Jeżeli wybrałbym WP to za ile (łącznie) sprzedałbym eq Woja na Kronosie? I czy bardziej opłaca się grać surą 26lvl ze skillem na m3 (nie robione misjie itp) czy może zacząć grę nową postacią (tym 5 poziomem ) robiąc all questy, czy może zupełnie je sobie darować? Prosze o szybką odpowiedź, posypią się + czy co kto chce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...