Czesc. Ostatnio przeglądałem sobie forum Metina i natrafiłem na post, w którym było wyjaśnienie "Dlaczego boty dalej biegają, skoro już zostały
zbanowane ?". Autor napisał, że boty są na tyle inteligentne, że omijają łączenie z serwerem dostępu i od razu przystępują do logowania
postaci. Tutaj macie ten post:
Chciałbym zapytać się doświadczonych użytkowników mpc, czy jest możliwe napisanie takiego programu/skryptu, który działałby w taki sposób ?