Skocz do zawartości

Ineastik

Members
  • Postów

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Ineastik

  1. Czesc. Ostatnio przeglądałem sobie forum Metina i natrafiłem na post, w którym było wyjaśnienie "Dlaczego boty dalej biegają, skoro już zostały zbanowane ?". Autor napisał, że boty są na tyle inteligentne, że omijają łączenie z serwerem dostępu i od razu przystępują do logowania postaci. Tutaj macie ten post: Chciałbym zapytać się doświadczonych użytkowników mpc, czy jest możliwe napisanie takiego programu/skryptu, który działałby w taki sposób ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...