Siemka, mam pytanie.. Posiadam WOW 1.4.3 nieorginalny.. Serwery prywatne itd. Chcialbym zagrac na lastwow, lecz gdy wpisuje swoj login i haslo wyskakuje Unable To Connect.. Probowalem tez na innych serwerach, lecz niestety problem sie powtarza.. Jezeli cos to da, to gram na win 8 pro 64bit.. Także prosze o pomoc.. Z gory dzięki .. Nagradzam łapkami ;p