Metin z 2008 i ten najnowszy tylko, że nie patchuj ich. Żeby grać na 2010 to musisz ściągnąć kamer moda . Kiedyś grałem na kliencie włoskim spolszczonym miał wszystko epiki itp. Ale zapomniałem jak się nazywa jak se przypomnę to dam znać
@Edit dobra mam tego włoskiego klienta dla mnie najlepszy
http://www.megaupload.com/?d=TQ71FM8U
Skanu nie mam bo to 600mb