Witam mam problem przy odpaleniu bota do zmiany bonów By Padmak © v1.5.2 wszystko ustawiam tak jak należy klikam choose window po chwili wyskakuje mi błąd DLL-Datei nicht vorhanden
ścigałem wersje dla windowsa 7 zainstalowałem Microsoft Visual C++ 2010 i nie wiem co zrobić proszę o pomoc