Skocz do zawartości

AdrianeK™

Members
  • Postów

    65
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Sląsk

Osiągnięcia AdrianeK™

  1. Zrobię sobie ochronkę duszka sferke ;d przyda się ochronka do expa ;d jeszcze że nowy serwer mało kaski lipne eq ;d
  2. Witam mam problem z skilami u sury bm nie wiem za bardzo jak rozłożyć do pvp proszę o pomoc ;d
  3. Witam mam problem z botem do zmiany bonów Padmak © v1.5 .1 mianowicie bot nie kupuje zmiany bonusów na serwerze działa bot lecz nie mogę rozwiązać tego problemu proszę o pomoc wynagrodzę plusami
  4. Miałem 32bit i przy formacie dałem 64bit i działa może dla tego ;pp
  5. Powiem ci tak rozwiązania nie znalazłem rozwiązania tak się ułożyło że zrobiłem format i wszystko chodzi jedynie format pomoże ;p
  6. Tak na 100% pobrałem na win 7
  7. Witam mam problem przy odpaleniu bota do zmiany bonów By Padmak © v1.5.2 wszystko ustawiam tak jak należy klikam choose window po chwili wyskakuje mi błąd DLL-Datei nicht vorhanden ścigałem wersje dla windowsa 7 zainstalowałem Microsoft Visual C++ 2010 i nie wiem co zrobić proszę o pomoc
  8. Witam poszukuję bota do zmiany bonów na Windowsa 7 tak żeby działał na plikach 2010 dodatkowa informacja gram na serwerze virtualmt2
  9. Zatruty dla bodego nie zabardzo
  10. Koxiarskie ;p
  11. Nie Wiem co pomoże ci to naprawić ale wiem co zrobić od instalować i zainstalować miałem taki sam problem i pomogło
  12. To twój procentowy współczynnik idiotyzmu wynosi: 68 %
  13. Za dużo głupich czarnuchów dookoła tak mi wyszło na http://translate.google.pl/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...