Siema !
Dzis chcialem dobrze zabezpieczyc BAZĘ DANYCH ale niestety wystapil błąd.
O właśnie taki : 1045 – Access denied for user ‘Moja Nazwa’@’mój ip z hamachi bez 100’(using password:YES)
Bym Prosil o bardzo dobry TUT-ek.
Bo to jest naprawde mi potrzebne jak by ktos byl zyczliwy i by mi pomogl to bymbyl bardzo wdzieczny.
Z GÓRY DZIĘKI !!!
TO MÓSI BYC NA DZIS , CZLI 2001-01-14 .