Witam,
- Need For Speed The Run
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16605
- Intel core i3 2 x 2.13 , nividia m310 512mb , 4gb ram DDR3 (dokładny opis na filmiku)
- opis
Korzystając ze strony :
www.srtest.com/cyri/
do testowania gier zauważyłem że gra nie pójdzie mi na minimalnych wymaganiach z powodu grafiki,
głównie chodzi o sterownik video card i właśnie nie wiem czy wystarczy pobrać sterownik,
czy niestety na ta grafika nie uciągnie tej gry...
- Tak gra będzie orginalna
video
http://www.youtube.com/watch?v=W1Jzkv34v9o