Skocz do zawartości

KrólNinjóf

Members
  • Postów

    182
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O KrólNinjóf

  • Urodziny 1 Stycznia

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia KrólNinjóf

  1. Witam, - Need For Speed The Run http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16605 - Intel core i3 2 x 2.13 , nividia m310 512mb , 4gb ram DDR3 (dokładny opis na filmiku) - opis Korzystając ze strony : www.srtest.com/cyri/ do testowania gier zauważyłem że gra nie pójdzie mi na minimalnych wymaganiach z powodu grafiki, głównie chodzi o sterownik video card i właśnie nie wiem czy wystarczy pobrać sterownik, czy niestety na ta grafika nie uciągnie tej gry... - Tak gra będzie orginalna video http://www.youtube.com/watch?v=W1Jzkv34v9o
  2. KrólNinjóf

    Serwery PL

    Syriusz nie polecam b.dużo noobków Endurion jest nudny też nie polecam Phantos grałem tam i polecam bardzo... mozna se fajnie po spamowac na czacie i ogólnie najlepszy serwer jaki grałem...
  3. Kolego expiłeś kiedyś na poli jak, po 1 nie expi sie w kozikach na poli po drugie trzeba miec troche hp czego nie znamy więc nie pisz pierdoł że jest idalnie do expa...
  4. Witam, Gram pierwszy raz na Koreańskim metku, z tego co widze to drop z metków (m1/m2) jest nie opłacalny ku są tanie, więc pytanie na czym zarabiać ? i też pytanie czy opłaca się korzystać z IS ? czy jest drogi i czy mozna przez sms ? Głównie chodzi mi o to żebymieć w miarę dobre eq od 1 lvl Ja ktoś gra na 1 świecie i chciałby pomóc i dać wskazówki z miłą chęcią zapraszam na pw.. Za konkretne odpowiedzi daje + lub jak tam ktos chce - i 5 oczywiście
  5. a jak ściągam sobie wersje 20080416 to się normalnie spatchuje i będzie chodzić tak ?
  6. KrólNinjóf

    client do metin2.us

    Ma ktoś link do clienta do Metin2.us bo się mi ściąga z prędkośćią 25 kb/s :/ i do tego w 51% przerwało sie ściąganie... Był sposób na grę na globalach beż ściągania clienta jest on dalej ?
  7. 25 do 30 max, i to nie wiem czy pójdzie... z taki skilami i bez eq
  8. czytam ale chce konkrety...
  9. Napiszcie coś więcej o Kr i US bo dalej mam dylemat
  10. Na którym serwie wystarczy tylko 10 KU do g ?
  11. Witam, przede wszystkim do modka żeby nie zamykał, wiem że są tematy do dyskusji ale ja potrzebuje info o 3 globalach z góry dzięki To tak który serwer lepszy PL/US/Co.Kr Czym się różnią ? -exp ? -ceny ? -ilość Plaków ? (w jakim królestwie i świecie najwięcej [nie chodzi o PL]) Ogólnie o serwerach co w nich fajnego i w czym sa lepsze od PL za odp będą 5 i +
  12. dzieki za wyzcerpujące wyp. można zamknąć
  13. Witam, mam chęć zagrać szamanem i tu pytanie jak zdobywać KD dla niego ? zrobię dropka 35 lvl na metki 2 m2 na ku ale z kamolami będzie ciężko, jest jakiś sposób/poradnik dla szamana jak ma zdobywać w miarę opłacalnie Kamienie duchowe ? czy jest skazany na skile g :/
  14. Witam, czy jest ban jak ktoś nawal mi z bojowca nad głową ? (inne królestwo) głównie chodzi o to że utrudnia mi grę bo nie mogę sobie ulepszyć itema w Dt, zrobiłem filmik dostanie coś za to czy nie opłaca sie pisać do suportu ?
  15. Nie zgodze się z Tobą mój kolega dostał bana na 2 konta a używał na 1 easymetin to rok czy 2 lata temu było więc ryzyko wielkie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...