Skocz do zawartości

adriank™

Members
  • Postów

    78
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia adriank™

  1. adriank™

    Mobhack

    Ty też się gówno znasz, bo source żywcem przekopiowany z pvpersów czy tam unfair gamersów
  2. Po co format kompa? ESET Smart Security - skan i git.
  3. @UP: "ta" to sobie kurwa pisz na gg -,- Raported, nie dziekuj =) Co do tematu to tak, mozesz. Sciagnij sobie portmapa i otworz, tam masz wszystkie potrzebne porty, je odblokuj.
  4. Lagi to ty moze masz na 300 ramu. -,- Quest niepotrzebny, szybciej purge wpiszesz ;f
  5. say_title("Kamien Duszy") say("") --- l say("Zebrales juz wszystkie 10 zeow!") say("Teraz, biolog potrzebuje ostatni") say("przedmiot, aby zakonczyc swoje badania!") say_item_vnum(30220) say("Mozesz go znalezc zabijajac potwory") say("w Dolinie Seungryong!") A quest na 85. WTF? Daj tam 60*1
  6. O kurwa, ale dałeś -,- Jak sie nie znasz to nie pisz, tak bedzie lepiej. Osobiscie nie chce mi sie odpalac serwera, ale find_costam Wystarczy znajomosc angielskiego. Tylko tej misji nie mozesz dac. Sa inne wazne, np. give_basic_weapon. Ponadto usuniecie pliku.quest nic ci nie da =)
  7. Dzieciaku jesteś neo, tyle powiem. Od 6 grudnia pliki z lvl sa na forum. Rusz kurwa dupe i sam poszukaj a nie do wszystkiego innych prosisz. Ułatwienie? http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=search&search_in=forums
  8. Za dużo obrazków dajesz. Po tytule myślałem że chodzi ci o prezerwatywę na serwerze :P
  9. TO JEST TUT? -Orty. -Krótki. -Bez kolorów. -Było. Nie wiem jak wg was, ale dla mnie to sie nawet na spam nie kwalifikuje, kosz od razu ;f
  10. I pyta się nas ten pro koks, który tak się wymądrzał jaki on super zajebisty jest w temacie plików serwerowych 2010 a w rzeczywistosci nawet nie umie syserr czytac ;f
  11. Hahah kolego jestes chory na glowe? Co do autora; upewij sie, ze podlaczyles hamachi network interface do vpc i wybierasz etc w sysinstallu.
  12. Kolego tyle double postów narobiłeś, że aż musiałem cie zraportowac ;f Poczekaj cierpliwie, nikt tu nie siedzi zeby tylko ci problemy rozwiazywac jak czytac nie umiesz -,-
  13. Co do tego: To ten quest zrobił Sui =)
  14. Jak logowanie padnie to jest blad albo ciagle laczenie..
  15. adriank™

    Gm Tool 8.2!

    Oops ;f Cos ci translate nie pykl. Najlepszy gm tool to Bambuska i po polsku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...