pobrałem i wkleiłem do folderu z hackiem to wywaliło jakiś inny błąd
net famework już mi się instaluje ale mam pytanie muszę instalować Microsoft visual c++ 2008 i 2010 czy wystarczy samo 2010?
Jak pewnie większość wie na XenoXmt2 nie działa Kamer (dokładnie jago bot metin2mod_sf) .
Jeżeli ktoś posiada jakiegoś bota który zmienia średnie/umiejętności i DZIAŁA NA XENOXMT2 proszę o wstawienie linku z którego można było by go pobrać.
(szukałem długo ale nie znalazłem)
Proszę o pomoc.
Witam!
Szukam najnowszego spaczowanego metin2 ponieważ gdy jak próbuje spaczować to stoi mi na 66,7%.
Jeśli by ktoś mógł spakować swojego (działającego) metin2 i wysłać na np. filesonic to byłbym bardzo wdzięczny.