Skocz do zawartości

Nieuczciwy

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • Skype
    Żelek123

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska zachodnia

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Nieuczciwy

  1. Nieuczciwy

    Podpiąc Ten Temat

    PRSZOĘ PODPIĄC TEN TEMATZ! http://www.mpcforum.pl/topic/310957-tut-kubus-puchatek/
  2. Nieuczciwy

    [Tut]-Kubuś Puchatek!

    POSTIACIE! Kubuś puchatek: Znany wszystkim miś o małym rozumku, jego najulubieńszym małym co nie co jest miodek, przez który to często wpada w zatargi z pszczółkami. Wyjściu z opresji pomaga mu jego najlepsiejszy przyjaciel Prosiaczek. Prosiaczek: prosiaczek najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka o wielkim sercu. Jest bardzo strachliwy Kłapouchy Kłapouchy to bardzo miły osiołek, ktoremu nigdy sie nic nie chce jest bardzo ospałyKłapouchy to bardzo miły osiołek, ktoremu nigdy sie nic nie chce jest bardzo ospały Tygrysek: Tygrysek jak wszyscy wiemy uwielbia brykać jest to najbardziej szalona postać w calym stumilowym lesie Sowa: Pan sowa jest postacią bardzo tajemniczą. Pan sowa zawsze udziela rad naszym milusińskim gdy maja jakiś problem. Pan sowa jest symbolem mądrości w stumilowym lesie Królik: Królik to postać bardzo pracowita. Zawsze pracuje bardzo ciężko w swoim ogródku. Bardzo sie denerwuje gdy tygrysek skacze w jego ogrodzie a najbardziej nie znosi kreta gdy mu przekopuje grządki. LICZĘ NA +
  3. Nieuczciwy

    [Tut]-Smerfy

    Lag
  4. Nieuczciwy

    [Tut]-Smerfy

    Witam w świecie Smerfów POSTACIE Astrosmerf Dziadek Smerf Dzikus Smerf Farmer Gapik Harmoniusz Kochaś Laluś Łasuch Latający Smerf Malarz Maruda Osiłek Nat Smerfiontko Marzyciel Pracuś Poeta Papa Smerf Złośnik Smerf Naczelnik Sasetka Smerfetka Smerfiątko Zgrywus Ważniak Śpioch Robot Smerf Smok Smerf TAPETY: Liczę na + !
  5. Nieuczciwy

    Krytki

    HAHHAHAHA! TO MOJE REKORDY!: Śmiertelny celny strzal: 6280 Cios: 6134
  6. Nieuczciwy

    ////

    [Language] Language=Auto [French] TxtOK = OK TxtCancel = Annuler TxtApply = Appliquer MTxtYes = Oui(&Y) MTxtNo = Non(&N) TxtDelFiles = Suppression des fichiers... TxtDelFldrs = Suppression des dossiers... TxtDelReg = Suppression des valeurs du registre systčme... TxtUninstApp = Désinstallation S3 Graphics TxtUninst = Désinstallation %s en cours TxtConfirmUn1 = Cela désinstallera le pilote %s et tous les utilitaires associés. TxtConfirmUn2 = Cela désinstallera le %s. TxtConfirm_b = Choisissez Oui pour désinstaller, ou choisissez Non pour abandonner. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Fermeture en cours des applications ouvertes... TxtFinishing = Désinstallation en cours... TxtReboot1a = Vous devez redémarrer votre ordinateur pour que ces modifications soient prises en compte. TxtReboot1b = Voulez-vous redémarrer votre ordinateur maintenant ? TxtWinReq = Cette configuration doit uniquement ętre exécutée sur Windows %s. TxtWrongOs = Cette configuration requiert une version différente de systčme d'exploitation. TxtNoTmpDir = Impossible de créer un répertoire temporaire. TxtNoInitDll = Erreur lors de la tentative d'initialisation du DLL %s. TxtNoHardware = Aucun matériel compatible n'a été détecté. TxtNoDrvInf = Impossible de trouver le paramčtre DrvInf dans %s. TxtInitLog = Démarrage du journal du progrčs... TxtPromptSetup = Ętes-vous sűr de vouloir installer le pilote %s? TxtAborted = La configuration n'a pas pu terminer l'installation. Vérifier le journal de progrčs dans votre répertoire Windows pour plus de détails. TxtRebootToUse1 = Vous devez redémarrer votre systčme pour utiliser le pilote que vous viens d'ętre installé. TxtRebootToUse2 = Choisissez OUI pour redémarrer maintenant, Non pour redémarrer plus tard. TxtRebootNopriv = Échec du redémarrage: impossible d'avoir le privilčge d'arręt de l'ordinateur. TxtRebootFailExit = Échec du redémarrage: demande pour quitter Windows a retourné une erreur. TxtRebootFailed = Échec du redémarrage: demande pour quitter Windows a retourné une erreur inconnue. TxtManualReboot = Vous devriez redémarrer Windows manuellement. TxtNoDllLoad = Impossible de charger le DLL d'aide ŕ la configuration. Impossible de continuer. TxtBadHelpDll = Impossible de trouver les fonctions correctes dans le DLL d'aide ŕ la configuration. Impossible de continuer. TxtInstall = Installation de %s... TxtFinishOK = Installation terminer. TxtInsCancel = La configuration ŕ été annulée et ne s'est pas terminée. TxtInstOk1 = La configuration a terminé l'installation du pilote pour votre %s. [German] TxtOK = OK TxtCancel = Abbrechen MTxtYes = &Ja MTxtNo = &Nein TxtApply = Übernehmen TxtDelFiles = Dateien werden entfernt... TxtDelFldrs = Ordner werden entfernt... TxtDelReg = Werte werden aus der Systemregistrierung entfernt... TxtUninstApp = S3 Graphics deinstallieren TxtUninst = %s deinstallieren TxtConfirmUn1 = Mit diesem Befehl werden der %s-Treiber und alle zusammenhängenden Dienstprogramme deinstalliert. TxtConfirmUn2 = Mit diesem Befehl wird %s deinstalliert. TxtConfirm_b = Wählen Sie zum Deinstallieren Ja oder zum Abbrechen Nein. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Geöffnete Applikationen werden geschlossen... TxtFinishing = Deinstallation wird fertig gestellt... TxtReboot1a = Sie müssen den Computer neu starten, um die Änderungen zu übernehmen. TxtReboot1b = Soll der Computer jetzt neu gestartet werden? TxtWinReq = Dieses Setup kann nur Windows %s ausgeführt werden. TxtWrongOs = Dieses Setup benötigt eine andere Version vom Betriebssystem. TxtNoTmpDir = Temporäres Verzeichnis kann nicht erstellt werden. TxtNoInitDll = Fehler beim Initialisieren von DLL %s. TxtNoHardware = Es wurde keine kompatible Hardware festgestellt. TxtNoDrvInf = DrvInf-Einstellung konnte nicht in %s gefunden werden. TxtInitLog = Starten vom Verlaufsprotokoll... TxtPromptSetup = Soll der %s-Treiber wirklich installiert werden? TxtAborted = Setup konnte die Installation nicht fertigstellen. Weitere Details finden Sie im Verlaufsprotokoll in Ihrem Windows-Verzeichnis. TxtRebootToUse1 = Sie müssen das System neu starten, um den gerade installierten Treiber zu verwenden. TxtRebootToUse2 = Wählen Sie Ja, um jetzt neu zu starten, Nein, um später neu zu starten. TxtRebootNopriv = Neustart fehlgeschlagen: Es konnte kein Ausschaltprivileg bezogen werden. TxtRebootFailExit = Neustart fehlgeschlagen: Aufruf, Windows zu beenden, gab einen Fehler aus. TxtRebootFailed = Neustart fehlgeschlagen: Aufruf, Windows zu beenden, gab einen unbekannten Fehler aus. TxtManualReboot = Sie sollten Windows manuell neu starten. TxtNoDllLoad = Das Setup-Hilfe-DLL konnte nicht geladen werden. Der Vorgang kann nicht fortgesetzt werden. TxtBadHelpDll = Die richtigen Funktionen konnten im Setup-Hilfe-DLL nicht gefunden werden. Der Vorgang kann nicht fortgesetzt werden. TxtInstall = Installieren von %s... TxtFinishOK = Installation fertiggestellt. TxtInsCancel = Setup wurde abgebrochen und hat sich nicht fertiggestellt. TxtInstOk1 = Setup hat die Installation des Treibers für %s fertiggestellt. [italian] TxtOK = OK TxtCancel = Annulla TxtApply = Applica MTxtYes = &Sě MTxtNo = &No TxtReboot1a = Il sistema deve essere riavviato perché le modifiche abbiano effetto. TxtReboot1b = Riavviare adesso? TxtDelFiles = Rimozione dei file in corso ... TxtDelFldrs = Rimozione delle cartelle in corso ... TxtDelReg = Rimozione dei valori del registro di sistema in corso ... TxtUninstApp = Rimozione di S3 Graphics TxtUninst = Rimozione di %s in corso TxtConfirmUn1 = Ciň rimuoverŕ il driver %s e qualsiasi applicazione allegata. TxtConfirmUn2 = Ciň rimuoverŕ %s. TxtConfirm_b = Scegliere Sě rimuovere, oppure No per annullare. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Chiusura delle applicazioni in corso ... TxtFinishing = Completamento della rimozione in corso ... TxtNoInfo = Mancano alcune informazioni di rimozione. Ritentare con un registro di rimozione appropriato. TxtWinReq = This Setup should only be run on Windows %s. TxtWrongOs = This Setup requires a different version of operation system. TxtNoTmpDir = Unable to create a temporary directory. TxtNoInitDll = Error trying to initialize DLL %s. TxtNoHardware = No compatible hardware was detected. TxtNoDrvInf = Unable to find DrvInf setting in %s. TxtInitLog = Starting progress log... TxtPromptSetup = Are you sure you want to install the %s driver? TxtAborted = Setup was unable to complete the installation. Check the progress log in your Windows directory for more details. TxtRebootToUse1 = You must reboot your system to use the driver that was just installed. TxtRebootToUse2 = Choose Yes to reboot now, No to reboot later. TxtRebootNopriv = Reboot failed: unable to get shutdown privilege. TxtRebootFailExit = Reboot failed: call to exit Windows returned error. TxtRebootFailed = Reboot failed: call to exit Windows returned unknown error. TxtManualReboot = You should restart Windows manually. TxtNoDllLoad = Unable to load setup helper DLL. Cannot continue. TxtBadHelpDll = Unable to find correct functions in setup helper DLL. Cannot continue. TxtInstall = Installing %s... TxtFinishOK = Installation complete. TxtInsCancel = Setup has been canceled and did not complete. TxtInstOk1 = Setup has finished installing the driver for your %s. [Japanese] TxtOK = OK TxtCancel = LZ MTxtYes = ͢(&Y) MTxtNo = ˘˘Ś(&N) TxtApply = Kp TxtDelFiles = t@CđíľÄ˘Üˇ... TxtDelFldrs = tH_đíľÄ˘Üˇ... TxtDelReg = VXeĚWXglđíľÄ˘Üˇ... TxtUninstApp = S3OtBbNXĚACXg[ TxtUninst = ACXg[ľÄ˘Üˇ %s TxtConfirmUn1 = ąęÍ%shCoĆgÝÜ꽡×ÄĚ[eBeBđACXg[ľÜˇB TxtConfirmUn2 = ąęÍ%sđACXg[ľÜˇB TxtConfirm_b = u͢vđIđˇéĆACXg[ľAu˘˘ŚvđIđˇéĆLZľÜˇB TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = J˘Ä˘éAvP[Vđœܡ... TxtFinishing = ACXg[đIšľÜˇ... TxtReboot1a = ACXg[𮹷é˝ßÉAVXeđÄNގéKvŞ čܡB TxtReboot1b = ĄˇŽÄNŽľÜˇŠ? TxtWinReq = ąĚZbgAbvÍWindows %s ĚÝĹNŽľÜˇB TxtWrongOs = ąĚZbgAbvÍŮČéo[WĚOSŞKvšB TxtNoTmpDir = ętH_ŞěŹĹŤÜšńB TxtNoInitDll = DLL %s ĚúťĹG[Ş­śľÜľ˝B TxtNoHardware = ݡĚn[hEFAފŠčÜšńB TxtNoDrvInf = łřČDrvInf ÝčŞ %s É čܡB TxtInitLog = MOđX^[gľÜľ˝B TxtPromptSetup = {É %s hCo[đZbgAbvľÜˇŠ? TxtAborted = ZbgAbvÍŽšľÜšńĹľ˝BÚ×ÍWindowstH_ĚOđ`FbNľÄ­žł˘B TxtRebootToUse1 = hCođLřɡé˝ßVXeĚÄNŽŞKvšB TxtRebootToUse2 = ÄNގéęÍ'͢'AăĹÄNގéęÍ'˘˘Ś'đIńĹ­žł˘B TxtRebootNopriv = ÄNޏs: ­§Vbg_EsÂB TxtRebootFailExit = ÄNޏs:@WindowsIšĹG[Ş­śB TxtRebootFailed = ÄNޏs:@WindowsIšĹ˘mĚG[Ş­śB TxtManualReboot = čŽĹWindowsđÄNގéKvŞ čܡB TxtNoDllLoad = ZbgAbvwp[DLLđÇÝÝĹŤÜšńB TxtBadHelpDll = ZbgAbvwp[DLLŕĹłľ˘ŞĹŤÜšńB TxtInstall = %s ZbgAbv TxtFinishOK = ZbgAbvŽš TxtInsCancel = ZbgAbvÍfľÜľ˝ TxtInstOk1 = %sÉhCo[ZbgAbvÍŽšľÜľ˝ [spanish] TxtOK = Aceptar TxtCancel = Cancelar TxtApply = Aplicar MTxtYes = &Sí MTxtNo = &No TxtDelFiles = Quitando archivos... TxtDelFldrs = Quitando carpetas... TxtDelReg = Quitando valores del registro del sistema... TxtUninstApp = Desinstalar S3 Graphics TxtUninst = Desinstalando %s TxtConfirmUn1 = Esta operación desinstalará el controlador %s y todas las utilidades incluidas. TxtConfirmUn2 = Esta operación desinstalará %s. TxtConfirm_b = Elija Sí para realizar la desinstalación o No para cancelar la operación. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Cerrando las aplicaciones abiertas... TxtFinishing = Finalizando la desinstalación... TxtReboot1a = Para que la nueva configuración surta efecto, deberá reiniciar su equipo. TxtReboot1b = żDesea reiniciar su equipo ahora? TxtWinReq = Esta Configuración sólo debería ejecutarse sobre Windows %s. TxtWrongOs = Esta Configuración requiere una versión distinta de sistema operativo. TxtNoTmpDir = No se pudo crear un directorio temporal. TxtNoInitDll = Error al intentar inicializar DLL %s. TxtNoHardware = No se ha detectado hardware compatible. TxtNoDrvInf = No se pudo encontrar la configuración DrvInf en %s. TxtInitLog = Iniciando registro de progreso... TxtPromptSetup = żSeguro que desea instalar el controlador %s? TxtAborted = Configuración no pudo completar la instalación. Compruebe el registro de progreso en su directorio de Windows para obtener más detalles. TxtRebootToUse1 = Debe reiniciar el sistema para utilizar el controlador que acaba de instalarse. TxtRebootToUse2 = Selección Sí para reiniciar ahora, No para reiniciar más tarde. TxtRebootNopriv = Error al reiniciar: no se pudo obtener privilegio para apagar. TxtRebootFailExit = Error al reiniciar: la llamada para salir de Windows devolvió un error. TxtRebootFailed = Error al reiniciar: la llamada para salir de Windows devolvió un error desconocido. TxtManualReboot = Debería reiniciar Windows manualmente. TxtNoDllLoad = No se pudo cargar DLL del ayudante de configuración. No se puede continuar. TxtBadHelpDll = No se pudieron encontrar las funciones correctas en el DLL del ayudante de configuración. No se puede continuar. TxtInstall = Instalando %s... TxtFinishOK = Instalación completada. TxtInsCancel = Se ha cancelado la configuración y no se ha completado. TxtInstOk1 = Configuración ha terminado la instalación del controlador de su %s. [simplified Chinese] TxtOK = ȡś¨ TxtCancel= ČĄĎű MTxtYes = ĘÇ(&Y) MTxtNo = ˇń(&N) TxtApply = ÓŚÓĂ TxtDelFiles = ŐýÔÚÉžłýÎÄźţ... TxtDelFldrs = ŐýÔÚÉžłýÎÄźţźĐ... TxtDelReg = ŐýÔÚÉžłýע˛áąíÖľ... TxtUninstApp = S3 Graphics ĐśÔŘ TxtUninst = ĐśÔŘ %s TxtConfirmUn1 = Ő⽍ťáĐśÔŘ %s ÇýśŻłĚĐňşÍËůÓаüŔ¨ľÄĘľÓĂłĚĐňĄŁ TxtConfirmUn2 = Ő⽍ťáĐśÔŘ %sĄŁ TxtConfirm_b = ŃĄÔńĄ°ĘÇĄą˝řĐĐĐśÔŘŁŹťňŃĄÔńĄ°ˇńĄąČĄĎűĐśÔŘĄŁ TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = ŐýÔښعմňżŞľÄÓŚÓĂłĚĐň... TxtFinishing = ŐýÔÚÍęłÉĐśÔŘ... TxtReboot1a = Ëů×öľÄ¸ü¸ÄÔÚÖŘĐÂĆôśŻźĆËăťúşóÉúЧĄŁ TxtReboot1b = ĎÖÔÚžÍÖŘĐÂĆôśŻźĆËăťúÂđ? TxtWinReq = ´Ë°˛×°łĚĐňÖťÓŚ Windows %s ÉĎÔËĐĐĄŁ TxtWrongOs = ´Ë°˛×°łĚĐňĐčŇŞ˛ťÍŹ°ćąžľÄ˛Ů×÷ϾͳĄŁ TxtNoTmpDir = Îޡ¨´´˝¨ÁŮʹĿŸĄŁ TxtNoInitDll = łőĘźťŻ DLL %s Ęąłö´íĄŁ TxtNoHardware = δźě˛âľ˝źćČÝľÄÓ˛źţĄŁ TxtNoDrvInf = Îޡ¨ÔÚ %s ÖĐŐŇľ˝ DrvInf ÉčÖĂĄŁ TxtInitLog = ĆôśŻ˝řśČČŐÖž... TxtPromptSetup = ĘǡńȡʾҪ°˛×° %s ÇýśŻłĚĐňŁż TxtAborted = °˛×°łĚĐňÎޡ¨ÍęłÉ°˛×°ĄŁÓĐšŘĎęϸĐĹĎ˘ŁŹÇë˛éż´ Windows ĿŸÖоĽřśČČŐÖžĄŁ TxtRebootToUse1 = ąŘĐëÖŘĐÂĆôśŻĎľÍł˛ĹÄÜĘšÓøհ˛×°ľÄÇýśŻłĚĐňĄŁ TxtRebootToUse2 = ľĽť÷Ą°ĘÇĄążÉÁ˘ź´ÖŘĐÂĆôśŻŁŹľĽť÷Ą°ˇńĄążÉÔÚÉÔşóÖŘĐÂĆôśŻĄŁ TxtRebootNopriv = ÖŘĐÂĆôśŻĘ§°ÜŁşÎޡ¨ťńČĄšŘťúĚŘȨĄŁ TxtRebootFailExit = ÖŘĐÂĆôśŻĘ§°ÜŁşÍËłö Windows ľ÷ÓᾝشíÎóĄŁ TxtRebootFailed = ÖŘĐÂĆôśŻĘ§°ÜŁşÍËłö Windows ľ÷ÓáľťŘδ֪´íÎóĄŁ TxtManualReboot = ÓŚ¸ĂĘÖśŻÖŘĐÂĆôśŻ WindowsĄŁ TxtNoDllLoad = Îޡ¨źÓÔذ˛×°°ďÖúłĚĐň DLLĄŁÎޡ¨źĚĐřĄŁ TxtBadHelpDll = Îޡ¨ÔÚ°˛×°°ďÖúłĚĐň DLL ÖĐŐŇľ˝ŐýȡľÄşŻĘýĄŁÎޡ¨źĚĐřĄŁ TxtInstall = ŐýÔÚ°˛×° %s... TxtFinishOK = °˛×°ŇŃÍęłÉĄŁ TxtInsCancel = °˛×°łĚĐňŇŃČĄĎűŁŹÉĐδÍęłÉ°˛×°ĄŁ TxtInstOk1 = °˛×°łĚĐňŇŃž­ÍęłÉ %s ÇýśŻłĚĐňľÄ°˛×°ĄŁ TxtUninstallPri = ĐśÔŘĎÔż¨ÇýśŻĐčŇŞšÜŔíԹȨĎŢĄŁÇëÓĂšÜŔíԹȨĎŢľÄŐĘť§ľÇÂ˝ĎľÍłŁĄ TxtUninstallPriTitle = ĎÔż¨ÇýśŻĐśÔŘžŻ¸ć [Traditional Chinese] TxtOK = ˝TŠw TxtCancel= ¨úŽř MTxtYes = ŹO(&Y) MTxtNo = §_(&N) TxtApply = ¨ĎĽÎ TxtDelFiles = ˛ž°ŁŔÉŽ×... TxtDelFldrs = ˛ž°Ł¸ęŽĆ§¨... TxtDelReg = ˛ž°Ł¨t˛Îľnżý­Č... TxtUninstApp = S3 Graphics ¸Ń°ŁŚw¸Ë TxtUninst = ĽżŚb¸Ń°ŁŚw¸Ë %s TxtConfirmUn1 = §YąN˛ž°Ł %s ŞşĹX°Ęľ{ŚĄ¤Î¨äŹŰĂö¤˝ĽÎľ{ŚĄ TxtConfirmUn2 = §YąN¸Ń°ŁŚw¸Ë %s TxtConfirm_b = ­Y­n¸Ń°ŁŚw¸Ë˝ĐŤö Yes, ­Y­n¨úŽř¸Ń°ŁŚw¸Ë˝ĐŤö No ĄC TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = ĂöłŹś}ąŇ¤¤Şşľ{ŚĄ... TxtFinishing = §šŚ¨¸Ń°ŁŚw¸Ë... TxtReboot1a = ązĽ˛śˇ­ŤˇsąŇ°Ęšq¸ŁĄA¤~ŻŕĹýŠŇ°ľŞşĹܧóĽÍŽÄĄC TxtReboot1b = ˛{Śb­n­ŤˇsąŇ°ĘĄH TxtWinReq = Ľťł]ŠwŔłĽuŚbWindows %s°őŚćĄC TxtWrongOs = Ľťł]ŠwťÝ­n¤ŁŚPŞş§@ˇ~¨t˛ÎŞŠĽťĄC TxtNoTmpDir = ľLŞkŤŘĽßźČŽÉ¸ęŽĆ§¨ĄC TxtNoInitDll = šÁ¸ŐŞěŠl¤ĆDLL %sŽÉľoĽÍżůť~ĄC TxtNoHardware = Ľź°ť´ú¨ěŹŰŽeľwĹéĄC TxtNoDrvInf = Śb%sľLŞkľo˛{DrvInfł]ŠwĄC TxtInitLog = ś}ŠlśiŚćŹöżý... TxtPromptSetup = ąz˝TŠw­nŚw¸Ë%sĹX°Ęľ{ŚĄśÜĄH TxtAborted = ł]ŠwľLŞk§šŚ¨Św¸ËĄCŚpąý¨úąo§óŚh˛Ó¸`ĄA˝ĐŔËŹdWindows¸ęŽĆ§¨ŞşśiŚćŹöżýĄC TxtRebootToUse1 = ązĽ˛śˇšď¨t˛Î­Ťś}ž÷¨Ó¨ĎĽÎŚw¸ËŞşĹX°Ęľ{ŚĄĄC TxtRebootToUse2 = żďžÜĄuŹOĄv°¨¤W­Ťś}ž÷ĄAżďžÜĄu§_ĄvľyŤá­Ťś}ž÷ĄC TxtRebootNopriv = ­Ťś}ž÷Ľ˘ąŃĄGľLŞkąo¨ěĂöž÷Ĺv­­ĄC TxtRebootFailExit = ­Ťś}ž÷Ľ˘ąŃĄG ­n¨DÂ÷ś}WindowsŚ^ÂĐżůť~ĄC TxtRebootFailed = ­Ťś}ž÷Ľ˘ąŃĄG ­n¨DÂ÷ś}WindowsŚ^ÂĐĽźŞžŞşżůť~ĄC TxtManualReboot = ązŔł¤â°Ę­ŤˇsąŇ°ĘWindowsĄC TxtNoDllLoad = ľLŞk¸Ë¸üł]ŠwŔ°¤âDLLĄCľLŞkÄ~ÄňĄC TxtBadHelpDll = Śbł]ŠwŔ°¤âDLL¤¤ľLŞkľo˛{Ľż˝TĽ\ŻŕĄCľLŞkÄ~ÄňĄC TxtInstall = Św¸Ë¤¤ %s... TxtFinishOK = Św¸Ë§šŚ¨ĄC TxtInsCancel = ł]Šw¤w¨úŽřŠ|Ľź§šŚ¨ĄC TxtInstOk1 = ł]Šw¤wŚbązŞş%s§šŚ¨Św¸ËĹX°Ęľ{ŚĄĄC [Korean] TxtOK = ČŽŔÎ TxtCancel = ĂëźŇ MTxtYes = żš(&Y) MTxtNo = žĆ´ĎżŔ(&N) TxtApply = Ŕűżë TxtDelFiles = ĆÄŔĎŔť ÁڰĹÇĎ´Â ÁßĄŚ TxtDelFldrs = Ćú´ő¸Ś ÁڰĹÇĎ´Â ÁßĄŚ TxtDelReg = ˝Ă˝şĹŰ ˇšÁö˝şĆŽ¸Ž °ŞŔť ÁڰĹÇĎ´Â ÁßĄŚ TxtUninstApp = S3 ą×ˇĄÇČ ÁŚ°Ĺ TxtUninst = %sŔť(¸Ś) ÁڰĹÇĎ´Â Áß TxtConfirmUn1 = %s ľĺśóŔĚšö š× Ć÷ÇÔľČ ŔŻĆż¸ŽĆź¸Ś ÁڰĹÇŐ´Ď´Ů. TxtConfirmUn2 = %Ŕť(¸Ś) ÁڰĹÇŐ´Ď´Ů. TxtConfirm_b = ťčÁŚÇϡÁ¸é [żš]¸Ś źąĹĂÇϰí ĂëźŇÇϡÁ¸é [žĆ´ĎżŔ]¸Ś źąĹĂÇϽʽÿŔ. TxtEllipsis = %sĄŚ TxtCloseApps = ż­¸° ŔŔżë ÇÁˇÎą×ˇĽŔť ´Ý´Â ÁßĄŚ TxtFinishing = ÁŚ°Ĺ¸Ś ¸śšŤ¸ŽÇĎ´Â ÁßĄŚ TxtReboot1a = ťőˇÎżî źłÁ¤ łťżëŔť ŔűżëÇϡÁ¸é ˝Ă˝şĹŰŔť ´Ů˝Ă ˝ĂŔŰÇϽʽÿŔ. TxtReboot1b = ÁöąÝ ˝Ă˝şĹŰŔť ´Ů˝Ă ˝ĂŔŰÇϽðڽŔ´Ďąî? TxtWinReq = Windows %sżĄź­¸¸ ˝ÇÇŕÇŘžß ÇŐ´Ď´Ů. TxtWrongOs = ´Ů¸Ľ żîżľ Ăź°č šöŔüŔĚ ÇĘżäÇŐ´Ď´Ů. TxtNoTmpDir = Ŕӽà ľđˇşĹÍ¸Ž¸Ś ¸¸ľé źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. TxtNoInitDll = DLL %sŔÇ ĂĘąâČ­¸Ś ˝ĂľľÇĎ´Â ÁßżĄ żŔˇů°Ą šßťýÇß˝Ŕ´Ď´Ů. TxtNoHardware = ČŁČŻľÇ´Â ÇĎľĺżţžî°Ą °¨ÁöľÇÁö žĘžŇ˝Ŕ´Ď´Ů. TxtNoDrvInf = %sżĄź­ DrvInf źłÁ¤Ŕť ĂŁŔť źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. TxtInitLog = ÁřÇŕˇü ˇÎą×¸Ś ˝ĂŔŰÇĎ´Â ÁßĄŚ TxtPromptSetup = %s ľĺśóŔĚšö¸Ś źłÄĄÇϽðڽŔ´Ďąî? TxtAborted = źłÄĄ¸Ś żĎˇáÇŇ źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. ´ő ŔÚźźÇŃ ťçÇ×Ŕş Windows ľđˇşĹÍ¸ŽżĄź­ ÁřÇŕˇü ˇÎą×¸Ś ČŽŔÎÇϽʽÿŔ. TxtRebootToUse1 = šćąÝ źłÄĄÇŃ ľĺśóŔĚšö¸Ś ťçżëÇϡÁ¸é ˝Ă˝şĹŰŔť ´Ů˝Ă şÎĆĂÇŘžß ÇŐ´Ď´Ů. TxtRebootToUse2 = ÁöąÝ ´Ů˝Ă şÎĆĂÇϡÁ¸é [żš]¸Ś źąĹĂÇĎ°í łŞÁßżĄ ´Ů˝Ă şÎĆĂÇϡÁ¸é [žĆ´ĎżŔ]¸Ś źąĹĂÇϽʽÿŔ. TxtRebootNopriv = ´Ů˝Ă şÎĆĂÇĎÁö ¸řÇß˝Ŕ´Ď´Ů: ˝Ă˝şĹŰ Ážˇá ąÇÇŃŔť žňŔť źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. TxtRebootFailExit = ´Ů˝Ă şÎĆĂÇĎÁö ¸řÇß˝Ŕ´Ď´Ů: Windows Ážˇá ČŁĂâŔĚ żŔˇů¸Ś šÝČŻÇß˝Ŕ´Ď´Ů. TxtRebootFailed = ´Ů˝Ă şÎĆĂÇĎÁö ¸řÇß˝Ŕ´Ď´Ů: Windows Ážˇá ČŁĂâŔĚ žË źö žř´Â żŔˇů¸Ś šÝČŻÇß˝Ŕ´Ď´Ů. TxtManualReboot = Windows¸Ś źöľżŔ¸ˇÎ ´Ů˝Ă ˝ĂŔŰÇŘžß ÇŐ´Ď´Ů. TxtNoDllLoad = źłÄĄ ľľżěšĚ DLLŔť ˇÎľĺÇŇ źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. °čźÓ ÁřÇŕÇŇ źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. TxtBadHelpDll = źłÄĄ ľľżěšĚ DLLżĄź­ żĂšŮ¸Ľ ÇÔźö¸Ś ĂŁŔť źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. °čźÓ ÁřÇŕÇŇ źö žř˝Ŕ´Ď´Ů. TxtInstall = %s źłÄĄ ÁßĄŚ TxtFinishOK = źłÄĄ żĎˇá TxtInsCancel = źłÄĄ°Ą ĂëźŇľÇžî źłÄĄ°Ą żĎˇáľÇÁö žĘžŇ˝Ŕ´Ď´Ů. TxtInstOk1 = %sŔÇ ľĺśóŔĚšö źłÄĄ¸Ś ¸śĂĆ˝Ŕ´Ď´Ů. [Danish] TxtOK = OK TxtCancel = Annullér TxtApply = Anvend MTxtYes = &Ja MTxtNo = &Nej TxtReboot1a = Systemet skal genstartes fřr ćndringerne trćder i kraft. TxtReboot1b = Řnsker du at genstarte nu? TxtDelFiles = Sletter filer... TxtDelFldrs = Sletter mapper... TxtDelReg = Sletter systemreg. vćrdier... TxtUninstApp = Afinstallér S3-grafik. TxtUninst = Afinstallerer %s TxtConfirmUn1 = Dette vil afinstallere %s driver og de tilhřrende vćrktřjer. TxtConfirmUn2 = Dette vil afinstallere %s. TxtConfirm_b = Vćlg Ja for at afinstallere, eller vćlg Nej for at annullere. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Lukker ĺbne vinduer... TxtFinishing = Afslutter afinstallation... TxtNoInfo = Der mangler afinstallationsinformationer. Forsřg venligst igen med den korrekte afinstallationslog. TxtWinReq = Dette installationsprogram kan kun křres pĺ Windows %s. TxtWrongOs = Dette installationsprogram krćver en anden version af operativsystemet. TxtNoTmpDir = Kunne ikke skabe et midlertidigt bibliotek. TxtNoInitDll = Fejl under initialiseringen af DLL %s. TxtNoHardware = Der blev ikke fundet nogen kompatibel hardware. TxtNoDrvInf = Kunne ikke finde DrvInf indstillingen i %s. TxtInitLog = Starter fremskridtstćller... TxtPromptSetup = Er du sikker pĺ at du vil installere %s driveren? TxtAborted = Installation kunne ikke fuldfřre installationen. Kontroller log filen i din Windows mappe, for yderligere oplysninger. TxtRebootToUse1 = Du skal genstarte dit system, for at bruge den driver der netop er blevet installeret. TxtRebootToUse2 = Vćlg Ja for at genstarte nu, Nej for at genstarte senere. TxtRebootNopriv = Genstart kunne ikke udfřres: kunne ikke fĺ luknings privelegium. TxtRebootFailExit = Genstart kunne ikke udfřres: kald til at lukke Windows returnerede en fejl. TxtRebootFailed = Genstart kunne ikke udfřres: kald til at afbryde Windows returnerede en ukendt fejl. TxtManualReboot = Du skal genstarte Windows manuelt. TxtNoDllLoad = Kunne ikke starte installationsprogrammet DLL. Kan ikke fortsćtte. TxtBadHelpDll = Kunne ikke finde den korrekte funktion i installationsprogrammet DLL. Kan ikke fortsćtte. TxtInstall = Installation %s... TxtFinishOK = Installation fuldfřrt. TxtInsCancel = Installationen er blevet afbrudt og er ikke fuldfřrt. TxtInstOk1 = Installationen er fćrdig med at installere driveren for %s. [Dutch] TxtOK = OK TxtCancel = Annuleren TxtApply = Toepassen MTxtYes = &Ja MTxtNo = &Nee TxtReboot1a = Het systeem moet herstart worden voordat de veranderingen actief zijn. TxtReboot1b = Nu herstarten? TxtDelFiles = Bestanden verwijderen... TxtDelFldrs = Mappen verwijderen... TxtDelReg = Waarden in Register verwijderen... TxtUninstApp = S3 Graphics verwijderen TxtUninst = %s verwijderen TxtConfirmUn1 = Hiermee verwijdert u het stuurprogramma van %s en de bijbehorende hulpprogramma's. TxtConfirmUn2 = Hiermee verwijdert u %s. TxtConfirm_b = Kies Ja om te verwijderen en Nee om te annuleren. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Geopende toepassingen sluiten... TxtFinishing = Verwijderen voltooid... TxtNoInfo = Er ontbreken gegevens voor het verwijderen. Probeer het opnieuw met het juiste logbestand. TxtWinReq = Deze installatie moet worden uitgevoerd onder Windows %s. TxtWrongOs = Deze installatie vereist een andere versie van het besturingssysteem. TxtNoTmpDir = Kan tijdelijke map niet maken. TxtNoInitDll = Fout bij een poging tot het initialiseren van DLL %s. TxtNoHardware = Er werd geen compatibele hardware gevonden. TxtNoDrvInf = Kan DrvInf-instelling niet vinden in %s. TxtInitLog = Bezig met starten van voortgangslogboek... TxtPromptSetup = Weet u zeker dat u het stuurprogramma %s wilt installeren? TxtAborted = Setup kon de installatie niet voltooien. Controleer het voortgangslogboek in uw Windows-map voor meer details. TxtRebootToUse1 = U moet uw systeem opnieuw opstarten om het stuurprogramma, dat u net hebt geďnstalleerd, te gebruiken. TxtRebootToUse2 = Klik op Ja om nu opnieuw op te starten, of op Nee om dat later te doen. TxtRebootNopriv = Opnieuw opstarten mislukt: kan geen afsluitingsbevoegdheden verkrijgen. TxtRebootFailExit = Opnieuw opstarten mislukt: opdracht om Windows af te sluiten heeft een fout geretourneerd. TxtRebootFailed = Opnieuw opstarten mislukt: opdracht om Windows af te sluiten heeft een onbekende fout geretourneerd. TxtManualReboot = U moet Windows handmatig opnieuw opstarten. TxtNoDllLoad = Kan installatiehelper DLL niet laden. Kan niet doorgaan. TxtBadHelpDll = Kan correcte functies niet vinden in installatiehelper DLL. Kan niet doorgaan. TxtInstall = Bezig met installeren van %s... TxtFinishOK = Installatie voltooid. TxtInsCancel = De installatie werd geannuleerd en is niet voltooid. TxtInstOk1 = Setup heeft de installatie van het stuurprogramma voor uw %s voltooid. [Finnish] TxtOK = OK TxtCancel = Peruuta TxtApply = Käytä MTxtYes = &Kyllä MTxtNo = &Ei TxtReboot1a = Järjestelmä täytyy käynnistää uudelleen, jotta muutokset tulevat voimaan. TxtReboot1b = Uudelleenkäynnistetäänkö nyt? TxtDelFiles = Poistaa tiedostoja... TxtDelFldrs = Poistaa kansioita... TxtDelReg = Poistaa järjestelmän rekisteriarvoja... TxtUninstApp = S3 Grafiikan asennuksen poisto TxtUninst = Poistaa asennuksia %s TxtConfirmUn1 = Tämä poistaa %s laiteohjauksen asennukset ja mukana olevat apuohjelmat. TxtConfirmUn2 = Tämä poistaa asennukset %s. TxtConfirm_b = Valitse Kyllä asennuksen poistoon, tai valitse Ei toiminnon peruuttamiseksi. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Sulkee avatut sovellukset... TxtFinishing = Lopettaa asennuksen poiston... TxtNoInfo = Joitakin asennuksen poiston tietoja puuttuu. Yritä uudelleen sopivalla asennuksen poiston lokilla. TxtWinReq = Tätä asetusta voidaan käyttää vain Windows %s :n kanssa. TxtWrongOs = Tämä asetus vaatii toisen käyttöjärjestelmäversion. TxtNoTmpDir = Tilapäisen hakemiston luominen ei onnistu. TxtNoInitDll = DLL %s:n alustamisessa virhe. TxtNoHardware = Yhteensopivia laitteita ei löydy. TxtNoDrvInf = DrvInf-asetusta ei löydy kohteesta %s. TxtInitLog = Käynnistys menossa log... TxtPromptSetup = Oletko varma että haluat asentaa %s-ohjaimen? TxtAborted = Asennusta ei voitu suorittaa loppuun. Tarkista tarkemmat yksityiskohdat Windows-hakemiston lokitiedostosta. TxtRebootToUse1 = Järjestelmä on käynnistettävä uudelleen asennetun ohjaimen käyttöön ottamiseksi. TxtRebootToUse2 = Valitse Kyllä käynnistääksesi uudelleen nyt tai Ei käynnisttäksesi uudelleen myöhemmin. TxtRebootNopriv = Uudelleenkäynnistys epäonnistui: sammuttaminen ei onnistu. TxtRebootFailExit = Uudelleenkäynnistys epäonnistui: Windowsin kutsu palautti virheen. TxtRebootFailed = Uudelleenkäynnistys epäonnistui: Windowsin kutsu palautti tunnistamattoman virheen. TxtManualReboot = Windows täytyy käynnistää manuaalisesti. TxtNoDllLoad = Asetuksen DLL-apuohjelman lataaminen ei onnistu. Jatkaminen ei onnistu. TxtBadHelpDll =Oikeaa DLL-apufunktiota ei löydy. Jatkaminen ei onnistu. TxtInstall = Asennetaan %s... TxtFinishOK = Asennus on valmis. TxtInsCancel = Asennusta ei saatu päätökseen ja se on peruutettu. TxtInstOk1 = Asennusohjelma on lopettanut ohjaimen asentamisen %s:ään. [Norwegian] TxtOK = OK TxtCancel = Avbryt TxtApply = Bruk MTxtYes = &Ja MTxtNo = &Nei TxtReboot1a = Systemet mĺ startes pĺ nytt for at endringene skal ha effekt. TxtReboot1b = Starte pĺ nytt nĺ? TxtDelFiles = Sletter filer... TxtDelFldrs = Sletter mapper... TxtDelReg = Slette rsystem-registry verdier... TxtUninstApp = S3 Avinstaller grafikk TxtUninst = Avinnstaller %s TxtConfirmUn1 = Dette vil avinstallere %s driveren og evnt. inkluderte verktřy. TxtConfirmUn2 = Dette vil avinstallere %s. TxtConfirm_b = Velg Ja for avinstallere, eller velg Nei for ĺ avbryte. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Lukker ĺpne applikasjoner... TxtFinishing = Avslutter avinnstallering... TxtNoInfo = Noe avinstalleringsinfo mangler. Prřv pĺ nytt med riktig avinstalleringslogg. TxtWinReq = Disse innstillingene mĺ kun gjřres pĺ Windows %s. TxtWrongOs = Disse innstillingene krever en annen versjon av operativsystemet. TxtNoTmpDir = Ikke mulig ĺ opprette en midlertidig mappe. TxtNoInitDll = Feil ved forsřk pĺ ĺ initialisere DLL %-er. TxtNoHardware = Ingen kompatibel maskinvare ble detektert. TxtNoDrvInf = Ikke mulig ĺ finne DrvInf-innstillinger i %s. TxtInitLog = Starter framdriftslogg... TxtPromptSetup = Er du sikker pĺ at du řnsker ĺ installere %s-driveren? TxtAborted = Installasjonsprogrammet var ikke i stand til ĺ fullfřre installasjonen. Kontroller framdriftsloggen i Windows-mappen for mer informasjon. TxtRebootToUse1 = Du mĺ starte datamaskinen pĺ nytt for ĺ bruke driveren du nettopp installerte. TxtRebootToUse2 = Velg Ja for ĺ starte pĺ nytt nĺ, Nei for ĺ starte pĺ nytt senere. TxtRebootNopriv = Omstart feilet: ikke mulig ĺ fĺ nedstengingsprivilegium. TxtRebootFailExit = Omstart feilet: kall for ĺ avslutte Windows returnerte feil. TxtRebootFailed = Omstart feilet: kall for ĺ avslutte Windows returnerte ukjent feil. TxtManualReboot = Du mĺ starte Windows pĺ nytt manuelt. TxtNoDllLoad = Ikke mulig ĺ laste installasjonshjelpe-DLL. Kan ikke fortsette. TxtBadHelpDll = Ikke mulig ĺ finne riktige funksjoner i installasjonshjelpe-DLL. Kan ikke fortsette. TxtInstall = Installerer %s... TxtFinishOK = Installasjon fullstendig. TxtInsCancel = Installasjonsprogrammet er avbrutt og fullfřrte ikke. TxtInstOk1 = Installasjonsprogrammet har fullfřrt installasjon av driveren for %s. [swedish] TxtOK = OK TxtCancel = Avbryt TxtApply = Verkställ MTxtYes = &Ja MTxtNo = &Nej TxtReboot1a = Ditt system mĺste startas om för att ändringarna ska börja gälla. TxtReboot1b = Vill du starta om nu? TxtDelFiles = Tar bort filer... TxtDelFldrs = Tar bort mappar... TxtDelReg = Tar bort systemregistervärden... TxtUninstApp = Avinstallera S3-grafik TxtUninst = Avinstallerar %s TxtConfirmUn1 = Detta avinstallerar %s drivrutin och alla inkluderade verktyg. TxtConfirmUn2 = Detta avinstallerar %s. TxtConfirm_b = Välj Ja för att avinstallera, eller Nej för att avbryta. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Stänger öppna program... TxtFinishing = Slutför avinstallation... TxtNoInfo = Viss avinstallationsinformation saknas. Försök igen med en korrekt avinstallationslogg. TxtWinReq = Denna installation bör bara köras pĺ Windows %s. TxtWrongOs = Denna installation kräver en annan version av operativsystemet. TxtNoTmpDir = Kunde inte skapa en temporär katalog. TxtNoInitDll = Fel vid försök att initialisera DLL %s. TxtNoHardware = Ingen kompatibel hĺrdvara kunde detekteras. TxtNoDrvInf = Kunde inte hitta inställningen för DrvInf i %s. TxtInitLog = Pĺbörjar förloppslogg... TxtPromptSetup = Är du säker pĺ att du vill installera drivrutinen för %s? TxtAborted = Installationsprogramvaran kunde inte slutföra installationen. Kontrollera förloppsloggen i Windows-katalogen för ytterligare information. TxtRebootToUse1 = Du mĺste starta om systemet för att kunna använda drivrutinen som du just installerade. TxtRebootToUse2 = Välj Ja för att starta om nu, Nej för att starta om senare. TxtRebootNopriv = Omstarten misslyckades: Kunde inte erhĺlla rättighet att stänga systemet. TxtRebootFailExit = Omstarten misslyckades: Anrop för att avsluta Windows returnerade ett fel. TxtRebootFailed = Omstarten misslyckades: Anrop för att avsluta Windows returnerade ett okänt fel. TxtManualReboot = Du mĺste starta om Windows manuellt. TxtNoDllLoad = Kunde inte ladda en hjälp-DLL till installationen. Kan inte fortsätta. TxtBadHelpDll = Kunde inte hitta de korrekta funktionerna i hjälp-DLL till installationen. Kan inte fortsätta. TxtInstall = Installerar %s... TxtFinishOK = Installationen är slutförd. TxtInsCancel = Installationen har avbrutits och är inte slutförd. TxtInstOk1 = Installationsprogrammet har slutfört installationen av drivrutinen för din %s. [Russian] TxtOK = OK TxtCancel = Îňěĺíŕ TxtApply = Ďđčěĺíčňü MTxtYes = &Äŕ MTxtNo = &Íĺň TxtReboot1a = ×ňîáű čçěĺíĺíč˙ âńňóďčëč â ńčëó, íĺîáőîäčěî ďđîčçâĺńňč ďĺđĺçŕăđóçęó ęîěďüţňĺđŕ. TxtReboot1b = Ďđîčçâĺńňč ďĺđĺçŕăđóçęó ńĺé÷ŕń? TxtDelFiles = Óäŕëĺíčĺ ôŕéëîâ... TxtDelFldrs = Óäŕëĺíčĺ ęŕňŕëîăîâ... TxtDelReg = Óäŕëĺíčĺ ýëĺěĺíňîâ ńčńňĺěíîăî đĺĺńňđŕ... TxtUninstApp = Óäŕëĺíčĺ S3 Graphics TxtUninst = Óäŕëĺíčĺ %s TxtConfirmUn1 = Óäŕëĺíčĺ äđŕéâĺđŕ %s ńî âńĺěč ńëóćĺáíűěč ďđîăđŕěěŕěč. TxtConfirmUn2 = Óäŕëĺíčĺ %s. TxtConfirm_b = Íŕćěčňĺ ęíîďęó 'Äŕ' äë˙ çŕďóńęŕ ďđîöĺńńŕ óäŕëĺíč˙ čëč ęíîďęó 'Íĺň' äë˙ âűőîäŕ čç ďđîăđŕěěű. TxtEllipsis = ...%s TxtCloseApps = Çŕâĺđřĺíčĺ đŕáîňű çŕďóůĺííűő ďđčëîćĺíčé... TxtFinishing = Çŕâĺđřĺíčĺ ďđîöĺńńŕ óäŕëĺíč˙... TxtNoInfo = Íĺîáőîäčěŕ˙ äë˙ óäŕëĺíč˙ číôîđěŕöč˙ ÷ŕńňč÷íî îňńóňńňâóĺň. Ďîâňîđčňĺ, óęŕçŕâ ńîîňâĺňńňâóţůčé ôŕéë ďđîňîęîëŕ ń číôîđěŕöčĺé äë˙ óäŕëĺíč˙ ďđîăđŕěěű. TxtWinReq = Äŕííŕ˙ ďđîăđŕěěŕ óńňŕíîâęč đŕáîňŕĺň ňîëüęî â ÎŃ Windows %s. TxtWrongOs = Äë˙ çŕďóńęŕ äŕííîé ďđîăđŕěěű óńňŕíîâęč ňđĺáóĺňń˙ äđóăŕ˙ âĺđńč˙ ÎŃ. TxtNoTmpDir = Íĺâîçěîćíî ńîçäŕňü âđĺěĺííóţ äčđĺęňîđčţ. TxtNoInitDll = Îřčáęŕ číčöčŕëčçŕöčč äčíŕěč÷ĺńęîé áčáëčîňĺęč %s. TxtNoHardware = Íĺ íŕéäĺíî ńîâěĺńňčěîĺ îáîđóäîâŕíčĺ. TxtNoDrvInf = Íĺ íŕéäĺí ďóíęň DrvInf â %s. TxtInitLog = Çŕďóńęŕţ ćóđíŕë óńňŕíîâęč... TxtPromptSetup = Âű óâĺđĺíű, ÷ňî őîňčňĺ óńňŕíîâčňü äđŕéâĺđ %s? TxtAborted = Ďđîăđŕěěŕ óńňŕíîâęč íĺ ńěîăëŕ çŕâĺđřčňü ďđîöĺńń óńňŕíîâęč. Äë˙ ďîëó÷ĺíč˙ äîďîëíčňĺëüíîé číôîđěŕöčč ďđîńěîňđčňĺ ćóđíŕë óńňŕíîâęč â ęŕňŕëîăĺ Windows. TxtRebootToUse1 = Äë˙ čńďîëüçîâŕíč˙ óńňŕíîâëĺííîăî äđŕéâĺđŕ íĺîáőîäčěî ďĺđĺçŕăđóçčňü ńčńňĺěó. TxtRebootToUse2 = Âűáĺđčňĺ Äŕ äë˙ íĺěĺäëĺííîé ďĺđĺçŕăđóçęč, Íĺň äë˙ ďĺđĺçŕăđóçęč ďîçäíĺĺ. TxtRebootNopriv = Ńáîé ďĺđĺçŕăđóçęč: íĺâîçěîćíî ďîëó÷čňü ďđčâčëĺăčč äë˙ îńňŕíîâŕ ńčńňĺěű. TxtRebootFailExit = Ńáîé ďĺđĺçŕăđóçęč: çŕďđîń íŕ âűőîä čç Windows âîçâđŕňčë îřčáęó. TxtRebootFailed = Ńáîé ďĺđĺçŕăđóçęč: çŕďđîń íŕ âűőîä čç Windows âîçâđŕňčë íĺčçâĺńňíóţ îřčáęó. TxtManualReboot = Ďĺđĺçŕăđóçčňĺ Windows âđó÷íóţ. TxtNoDllLoad = Íĺâîçěîćíî çŕăđóçčňü âńďîěîăŕňĺëüíóţ äčíŕěč÷ĺńęóţ áčáëčîňĺęó ďđîăđŕěěű óńňŕíîâęč. Ďđîäîëćĺíčĺ íĺâîçěîćíî. TxtBadHelpDll = Íĺâîçěîćíî íŕéňč ęîđđĺęňíűĺ ôóíęöčč âńďîěîăŕňĺëüíîé äčíŕěč÷ĺńęîé áčáëčîňĺęč ďđîăđŕěěű óńňŕíîâęč. Ďđîäîëćĺíčĺ íĺâîçěîćíî. TxtInstall = Óńňŕíŕâëčâŕĺňń˙ %s... TxtFinishOK = Óńňŕíîâęŕ çŕâĺđřĺíŕ. TxtInsCancel = Óńňŕíîâęč áűëŕ ďđĺđâŕíŕ č íĺ áűëŕ çŕâĺđřĺíŕ. TxtInstOk1 = Ďđîăđŕěěŕ óńňŕíîâęč çŕâĺđřčëŕ ďđîöĺńń óńňŕíîâęč äđŕéâĺđŕ äë˙ %s.
  7. @2xUp'y Wrzystko źle CHUJE!!!!!!!!!!!! Lord nie dawał im lasek do sexu i dlatego.Potem 1kovlot powiedział:KRUWA DZIWKI PIZDY SZMATY TU SEXU BRAK! I kovloci dręczyli tego grubasa i grubas uciekł i uprawiał sex z mimi.Ale grubas powiedział:Będe mówił smarkaczom które przechodzą obok drzewa pierdolonego sukowe chujowsiekiego MacieQ'a (taka chuja...) żeby zabili tamte pieski.I tak to było,potem strajk kovloci robili palili opony i rzucali kamieniami do cioci beaty. @majtek Pamiętasz tamte czasy na oficjalnym forum NT?
  8. Treść tematu jest krótka .Chce tylko wiedzieć czy ktoś miał 15lv-20lv a 55profke i włożone sp4.Z góry dzięki za pomoc +/5
  9. Proszę Was o pisanie w odpowiedziach opini na temat tego i Dawanie --- Dziękuje za Uwage. Przejdzmy do Tutka. Na Dole Instrukcje do Easymetin2 i AngelBota jak i również nowe aktualizacje Oczywiście Zarobek może byc o wiele większy. Podałem przykład od zera Będziemy Potrzebować: -EasyMetin2 http://www.mpcforum.pl/topic/166378-alldlfaq-easymetin2-na-serwery-globalne-faq/ Podaje Link do Tematu na MPC by andrzejt17. Wymagana jest podstawowa obsługa exp bota!!! Czytajcie instrukcje! -6 dostępnych Kont. [ lub więcej] http://www.metin2.pl Dzień Pierwszy: WIDZE ZE CZASAMI JEST Z TYM PROBLEM WIĘC OPISZE: MAMY POSTACIE MENTALA. DUZO DEFA. WIEC PIERW INWESTUJEMY W BRON I JA ULEPSZAMY NIE ODRAZU RZYM ZBUDOWANO. PO 30 MINUTACH NIE BEDZIE ALL EQ +6 NA 12/14 LV JUZ SIE UDA KOLEJNA SPRAWA: TUTAJ PODALEM GDZIE IDZIEMY NA JAKIMS LVM NIEJ WIĘCEJ...WIEC JESLI KTOS POJDZIE NA ZAPRZYS. NA 10 A NIE NA 9 TO PRZECIEZ SIE NIC NIE STANIE Opis Dnia: -poslugujemy sie instrukcja made by andrzejt17 Czyli konfiguracja bota. Ustawiamy tak aby szedł do miasta kiedy skonczam u sie potki ale ustawiamy zeby je kupował. Ustawiamy ze kiedy ma full eq wraca do miasta i je sella na do +4. itp... -Zakladamy 2 postacie [wojownik mental i dajemy caly czas w silne] w pt na dzikich psach potem wilkach i tak do lv 9. -bot zbiera nam pieniazki wiec uzbiramy spokojnie kaske -kujemy bron/helm/tarcze/zbrojke na 1/9lv wystarczy na 5/6. Zajmie nam to do jednej godziny -nastepnie udajemy sie oboma postaciami na zaprzysiężonych do m2. -tam mozemy zostawic postacie na jakies dwie godziny -mamy drop i kaske a bot sam sprzedaje itemy wiec styka nam aby ulepszac caly czas itemy czyli: tygrysia +6/pajecza +6/7 itd...tak aby najtaniej i bez ulepszaczy bo to mental... -kiedy nasze postaci osiagaja juz level 15/16 i maja okolo 220 defa idziemy nimi na dzikusy. [nie będę podawał ss poniewaz kazdy ma swoj ulubiony spot] chodzi o to aby byl duzy. Ustawiamy te dwie postaci tak aby sobie zbytnio nie przeszkadzaly [ lub w PT ] -kiedy te postaci expią robimy kolejną postać. przekladamy na nia eq na 1/9lv i ustawiamy według powyższych rad. -tamte dwie postaci zostawiamy aby doexpily do levela 30. -Kiedy tamte postacie doexpia a bedzie to pod koniec dnia ustawiamy na noc fishbota np. http://www.mpcforum.pl/topic/151171-xangelbot-v26-polska-wersja-dziala-po-aktualizacji/ [sorki ze umieszczam twoj temat ale bardzo fajny FB :] -koniec dnia pierwszego. PODSUMOWANIE: MAMY DWIE POSTACIE LEVEL 30, MAMY JEDNA POSTAC KOLO 20LV DROP Z PIERWSZEGO DNIA: -OKOŁO 4 MARMURY = 6KK -DROP Z PIENIĘDZY OKOŁO = 1KK DROP Z INNYCH PRZEDMIOTÓW [NP. SUN ZI, OSWAJANIE , FMS ITP ] = OKOŁO 3-5KK MAŁŻE OKOŁO 6/10 = 6-12KK Dzień 2-3 -ustawiamy postac z dnia poprzedniego aby doexpila do levela 30 -ustawiamy jedną/dwie postać/cie aby expilu wedle powyższych pkt. Czyli woj mental i potem po koleji miejsca expa. -doexpiamy je do jak najwiekszego lv. -dajemy komputerowi z godzine przerwy przed nocką. -na noc zostawiamy 3 FishBoty. -w dniu 3 powinniśmy mieć juz 4 postacie 30lv. -zostawiamy na noc nasze postacie DROP Z MARMURKOW =6KK LUB WIĘCEJ INNY DROP = 6KK LUB WIĘCEJ MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ. Dzień 4. -tutaj ju robimy Jedną postać. Ja tutaj zrobilem sobie ninje swoją -mamy juz dosc pieniędzy aby nasza postac miala dobre Eq i expila sie. -zostawiamy ja na ile czaus chcemy. - na noc zostawiamy 4/5 kont na FB PODSUMOWANIE: MARMURY = 4KK INNY DROP = 2-6KK MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ... Dzień 5. -Tutaj zostawiamy caly czas naszą postać. Powinna osiągnąc [ zależnie od klasy ] od 35lv do 40lv -na noc znowu zostawiamy 4/5 kont PODSUMOWANIE: -CIESZYMY SIE ZE NASZA POSTAC MA JUZ WIEKSZY LV -DROP OGOLNY TO OKOLO 6KK -MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ Dzień 6. -robimy dodatkową postać [buff szaman] -ustawiamy mu exp bota tak aby wbil lv potrzebny do pt z naszą główną postacią. -kiedy juz takowy lv osiągnie zostawiamy buffka w pt z naszą postacią -naszej postaci wlaczamy exp bota na caly dzien. -pod koniec dnia buff powienien miec okolo 22-25lv -na noc zostawiamy konta na FB PODSUMOWANIE: DROP=3KK BUFF = +20LV MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ... Dzień 7. -mamy dużo pieniędzy. Kupujemy/robimy eq dla buffa. -ustawiamy w exp bocie buffa na caly dzien lub noc aby buff wbil sobie 35lv. -ustawiamy naszą główną postać do expa bo zawsze cos wbije. -na noc dajemy tyle kont na FB ile damy rade. PODSUMOWANIE: -NASZ BUFFEK MA 35lv I 2 SKILE BUFUJĄCE NA M1, -NASZA POSTAC MA OKOLO 38-40LV -ZARABIAMY DUZO DROP = 6KK INNE = 6KK MAŁŻE = 10KK LUB WIĘCEJ... PODSUMOWANIE TYGODNIA: -MAMY 5 KONT NA FB -MAMY NASZĄ POSTAC GŁÓWNĄ Z DOBRYM LV -MAMY BUFFKA -MAMY DUZO PIENIĘDZY -JESTESMY ZADOWOLENI PONIEWAZ NIE MUSIMY ZARYWAC NOCEK JAK INNI ABY WYDROPIC COŚ... Osobiście jestem w piątym dniu. Mam 67KK Poniewaz dropnąl mi FMS z wysokimi srednimi wiec mialem zarobek Jesli macie pytania piszcie. Staralem sie każdemu pomóc To przynosi duże efekty Posiadam: -Ninja Dagger 35Lv -Shamanka Buff lv 24 -4 postacie woj mental 30-32lv Instrukcje: 1. EasyMetin2 2. AngelBot. Ad. 1 -Ściągamy bota. -Instalujemy: Bota w jakim kolwiek folderze , Natomiast Patcha instalujemy w folderze metka [ to pirwsze co sie instaluje to bot a to drugie to patch -odpalamy bota przez ikonke easymetin2. Musimy sie zarejestrowac. [cokolwiek byle do zapamietania ] i klikamy uruchom gre. -wpisujemy passy do naszego pierwszego botka. Logujemy sie. -Po zalogowaniu bedziemy miec po prawek stronie taką jakby mapke. -Tam gdzie pisze zasięg ustawiamy zasieg bicia moobow naszego bota. Najlepiej 60-70 -Jest tam tez taki przycisk jakby narzędzia Klikamy i mamy pierwszą Zakłądke Skile. -Ustawiamy aby włączal silne. -Na dole jest możliwość : Przyciągania Moobow albo blokowanie ich. Osobiscie Polecam Przyciąganie. -Ustawiamy jak najwiekszy zasieg. -Potem druga zakładka. Ustawiamy aby ił miksturki Kiedy bedzie miał: 85% lub 90% pkt Życia 30% Many Ustawiamy aby zawsze rozpoczynał w mieście. -Kolejna Zakładka Ustawiamy aby poszedł do miasta kiedy: Skoncza się poty [blue , red ] i jak ma zapchane eq. Po prawej stronie klikamy małą CZERWONĄ potke i ustawiamy 600 Na NIEBIESKIEJ ustawiamy 200. Klikamy na dole aby sellał itemy do +4 Opcja ze nie sprzedaje z bonusem powinna być zaznaczona. -W opcji przedmioty zazanaczamy sobie itemy ktore chcemy aby nie podnosił Ja osobiscien ie zaznaczalęm poniewaz jak sprazedaje je to zawsze te 200k do przodu ad. 2 -Ściągamy Hacka. -Wypakowujemy na pulpit -mamy dwa pliki. jeseden xLoader v2.6 drugie xAngelBot v2.6.dll -odpalamy metka w OKNIE!!! -klikamy xLoader v2.6 i pojawia nam sie pierwsze okienko. Klikamy OK. -Przechodzimy do okienka z metkiem i pojawia nam sie drugie okienko: Klikamy OK. Pojawia nam sie menu bota. -Ustawiamy aby: -zabijał rybki -nie zabijał rybek [w zależnosci co chcemy] Jesli ma zabijać musimy kliknąc konfiguracje i zaznaczyc wszystkie rybki. TYLKO PRZEZ PRZYPADEK NIE ZAZNACZMY MAŁŻY!!! -klikamy F6 i bot zaczyna łowic. -klikamy F8 i chowa nam sie bot i mozemy juz odpalac kolejnego Czasy Wędek: +1 > 2850 +2 > 2800 +3 > 2750 +4 > 2650 +5 > 2650 lub 2900 +6 > 2650 +7 > 2650 +8 > 2600 +9 > 2600 Pozdrawiam. Jeśli Pomogłem ci Prosze daj -- Staram sie wam Pomóc dlatego dodałem Instrukcje Botów Jezeli pomogłem komentuj i mów czy dobre jeżeli OK to będę robił więcej:]
  10. @Autor No współczuje ci jaci są uparci.Mnie też to dziwi,dlaczego w poradniku Macieq'a są podbone jak na OFNT. Oto link: http://board.nostale.pl/board38-nostale/board39-dyskusje/38262-tut-nostale-pocz%C4%85tek-dla-do%C5%9Bwiadczonych-2-cz%C4%99%C5%9Bci/ Daje każdemu po minusie,oprócz Naruto `˛°
  11. Pomyśl...jak bym zrobił SS'a które przedstawia cp.
  12. Kamienie Czasoprzestrzeni warto mieć - choćby dlatego, że są źródłem cennych nagród. Informacje o nich znajdziecie poniżej. Ogólnie: Kamienie Czasoprzestrzeni są dostępne od określonych poziomów, musisz go znaleźć i wejść do środka by wybrać kolejną misję czasoprzestrzeni. Po naciśnieciu start widzisz info o danym kamieniu, na Record zobaczysz Highscore, a jeżeli dwa razy misja się nie powiedzie, zobaczysz przycisk "tryb pokonanego". A jeśli wygrasz, zmieni się kolor kamieni. Sukces nagrodzony jest jakimś przedmiotem, a jeżeli przegrasz możesz rozpocząć misję z podwójnym czasem, masz za to wyłącznie przedmiot specjalny. Nagrody za misję: Za wykonanie misji możesz dostać przedmiot przypadkowy, bonusowy, albo specjalny. Szczegóły: W czasie każdej misji masz elementy które Cię informują o pewnych rzeczach. I tak na mapie masz dostępny podgląd otoczenia, odpowiednie liczniki pokazują stan punktów, energii życiowej i czasu, dostaniesz też w trakcie misji specjalne wskazówki, a kwadraty mają znaczenie: biały - czyste od potworów, czarny - jeszcze nie odwiedzony pokój, pomarańczowy - pokój z potworami, niebieski - odwiedzone korytarze. Niektóre misje są rozpoczynane bez uprzedzenia, od razu muszą zostać wykonane, są to np. Misja Ochrony NPC. Obiekty: To w skrzyniach znajdują sie różne przedmioty, natomiast dźwignie otwierają drzwi. Rozdziały: Musisz spełniać warunki by przejść do kolejnego rozdziału - po ukończeniu misji z sukcesem możesz wyzwać ostatniego wroga rozdziału, pokonaniem go kończysz dział, a gdy zbierzesz wszystkie elementy Fragmentów Rzeczywistości możesz walczyć z wrogiem ostatecznym. Potem przechodzisz do następnego rozdziału, jak ukończysz wszystkie skończysz akt. dodatkowe: W misji może Ci pomagać inny gracz, może być też misja kara, muszą być przestrzegane zasady różnic poziomów - misja z o poziom niższym progiem daje Ci 2% mniej punktów. za nią 2% mniej punktów. Oznacz to, że otrzymasz 0 punktów, jeżeli różnica poziomów wynosi 50. Punkty: Jeśli pobijesz rekord, musisz nacisnąć Record aby to zapisać, w innym wypadku nie zapiszę się to. Dużo punktów masz oczywiście od dużych potworów, silnych i z dużym poziomem. Jeśli potwór ma zielony trójkąt dostajesz punkty, dropią one przedmiotami punktówymi przynoszącymi punkty dodatkowe. Taki potwór jest jeden na mapie. Dodatkowe pkt są za pokonanie wszystkich potworów, jak wszyscy NPC przeżyją, odkryjesz całą mapę i ukończysz misję szybciej niż limit czasu. Czat: po naciśnięciu wykrzyknika możesz napisać do innych graczy, gdy rozpoczniesz misję, możecie też działać w grupie, przywołujesz za pomocą: '$Accompany Nick' Dodatkowe czasoprzstrzenie: Ukryta - musisz mieć różdżkę magiczną by móc odnaleźć obszary energeytczne, oraz fragment kamienia czasoprzestrzeni. Gdy dwa raz klikniesz na niego, możesz zobaczyć w oknie produkcji gdzie jest ona możliwa dla danych poziomów. Idź do takiej mapy gdzie jest możliwa dla Ciebie i użyj różdżki, pokaże się strzałka/znak zapytania gdy energia będzie ok. 40 komórek, a jak będziesz na miejscu pojawi się wykrzyknik. Klikasz 2 razy na fragment kamienia i produkujesz, musisz mieć materiały do produkcji, ten kamien mozesz użyć tylko Ty lub jeśli kamień dla grupy - grupa. Błyskawiczna - jest nagrodą po szczególnym zadaniu, otwórz inwentarz i sprawdź fragment tej przestrzeni jaki dostałeś. Dzięki niej możesz bezpośrednio wejść do kamienia, klikasz na Q i możesz rozpocząć misję w każdym miejscu, po jej ukończeniu wracasz tam gdzie byłeś. Błyskawiczna czasoprzestrzeń Po zakończeniu szczególnego zadania możesz otrzymać fragment błyskawicznej czasoprzestrzeni jako nagrodę. Otwórz swój inwentarz, aby sprawdzić fragment błyskawicznej czasoprzestrzeni, który otrzymałeś jako nagrodę za wykonane zadanie. Błyskawiczna czasoprzestrzeń umożliwia ci bezpośrednie wejście do kamienia. W tym celu kliknij na fragment w kształcie 'Q' w swoim inwentarzu. W odróżnieniu od ogólnych kamieni czasoprzestrzeni możesz rozpocząć misję czasoprzestrzenną niezależnie od tego, gdzie i kiedy się akurat znajdujesz. Po zakończeniu błyskawicznej misji czasoprzestrzennej automatycznie przejdziesz do miejsca, w którym użyłeś fragmentu.
  13. Nieuczciwy

    Co Lepiej?

    Zaraz napisze treść tematu,to chce napisać że napisałem to w złym dziale,bo nie wiem gdzie.Treść tematu: Mam do wyboru "Pieczęć Dzika Wojennego" i do kupienia w IS "Pieczęć Białego Lwa".Nie wiem czym lepiej sie expiło(Biały lew:30% więcej expa podczas jazdy) i czym lepiej sie jeździło.Prosze o pomoc.Za pomoc + i 5.Z góry dzięki. Biały lew: Dzik Wojenny:
  14. "Body" : kładzie nacisk na wzmacnianie ataków oraz poprawy szybkości. Dzięki dżuym obrażeniom i szybkości ataku jest najlepszą postacią do walki z konia bojoweg. Zaleca się pakować sporo w siłę, co poprawia i tak już silny atak. Postać taka świetnie radzi sobie z dropieniem z metinów, które rozwala bardzo szybko. Jedynym minusem jest małe defa, zmniejszane przez skill Berek.Arua na M wygląda coś tak:http://wiki.metin2.pl/images/6/68/Aura_Miecza- "Dagger" : są profesjonalnymi zabójcami, którzy są w stanie zaatakować swojego przeciwnika z zaskoczenia. Aby zapewnić sobie odpowiednią zwinnosć i szybkość, prawdziwi Ninja noszą tylko lekkie pancerze ochronne.Szybki atak M2 umiejętność powoduje teleportację do przeciwnika i szybkie uderzenie w niego,więc ten skill jest dobry ;].Zasadzka M5 to jest najlepszym skilem ninji daggera nie tylko ze względu na jego siłę ale i bardzo krótki czas regeneraci skila. Więc radził bym ci Daggerem.Może Body to postać universalna ale jak Dagger ma takie skille ;].
×
×
  • Dodaj nową pozycję...