Skocz do zawartości

eXpus

Members
  • Postów

    48
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia eXpus

  1. Od Ciebie tego nie oczekiwałem i nie wypowiadaj się w moich tematach.
  2. Komu znów grozisz banem ? Ośmieszasz się po raz kolejny.. Takie przeprosiny to sobie w dupę wsadź.. Spieprzaj do szkoły i tyle Ci powiem..
  3. Powiem Ci tyle, wszedłeś na tego TS'a i nawet tej swojej krzywej mordy nie raczysz otworzyć. Nic o mnie nie wiesz, więc nie nazywaj mnie nawet 18-latkiem. Mam spierdolić Ci grę ? Uwierz, uda mi się to. Takie dzieci jak Ty powinni rodzice utrzymywać na smyczy pod stałym nadzorem bo to co się dzieje to masakra. Jak bym miał takie dziecko to zapłaciłbym pierwszemu lepszemu, żeby na pasach takiego przejechał..
  4. To musisz wejść na TS'a i zgłosić się tam do nas i wszystko zrobimy ; )
  5. Witam. Jak sam temat mówi, proponujemy DARMOWE kanały dla Was. Wystarczy wejść na Team Speak 3 : - Address: ts15.net-speak.pl - Port: 3360 Np.: Są tam nieoficjalne kanały dla serwera "EvoniS", ale nie tylko. Darmowe kanały są dla każdego i każdy może taki posiadać, wystarczy tylko poprosić. Podam stronkę skąd można pobrać Team Speak 3 jeżeli ktoś by potrzebował.Jeżeli komuś by ten link nie działał proszę to zgłosić. ftp://ftp.komputerswiat.pl/InternetISieci/Komunikatory/TeamSpeakClientWinx64/TeamSpeak-Client-win64.exe Polecamy się gorąco i zapraszamy !
  6. Nie usunie, a Twój usunęli na moją prośbę ; *
  7. Zdarzają się normalni ludzie z którymi da się normalnie pogadać. Nam zależy tylko na tym by dać Wam darmowe kanały i żebyście korzystali z tego TS'a. Chcemy wypełnić odrobinę TS'a bo główny admin wydaje na to kasę, a reszta ma za darmo ; ] Dlatego szkoda kasy, którą on wydaje.
  8. Jeszcze raz wyjedziesz na mnie z tekstem, że jestem 'neosem' to inaczej pogadamy, bo denerwuje mnie to, że jakiś dzieciak przyjdzie sobie, skopiuje i pójdzie na łatwiznę... Ja już sobie pogadałem z autorem na TS'ie, a raczej ja gadałem do niego, bo nie przeszedł mutacji to nie raczył mi nawet kur.. odpowiedzieć.. Otwiera mordę raz na tydzień i tyle.. Szczęście, że pisać umie, lecz napisać czegoś samego od siebie nie potrafi..
  9. Nadal proponujemy darmowe kanały dla Gildii, Klanów, Serwerów itp.. itd.. Wystarczy się zgłosić. Informacje podane są na początku tematu oraz w mojej i kolegi sygnaturze. Zapraszamy.
  10. Jakie Kur.. chęci, przeczytaj sobie moją sygnaturkę debilu. I nie wmawiaj mi, że on to zrobił pierwszy.. Mój pomysł i kolegi powinien zostać naszym, a nie kurw.. jakiś typ przyjdzie zrobi ctrl+c, ctrl+v i myśli, że gotowe. Zobacz sobie ten temat założony przez kolegę kilka dni temu ! http://www.mpcforum.pl/topic/274377-darmowy-ts-3-dla-akzdego-kazdej-gry/
  11. Kradzież pomysłu po pierwsze ! Po drugie, myślisz, że zgarniesz tysiące ludzi na ten serwer mimo nie wyrażenia zgody Merkona.. Bo jeżeli chcesz tam zebrać tysiące ludzi to to mi wygląda na oficjalny..
  12. Dexter, popraw nazwę tematu bo popełniłeś błąd
  13. eXpus

    Merkon

    Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty też zbytnio nie błyszczysz inteligencją.. Tekstami typu "zal cie" ośmieszasz sam siebie.. Nie skomentuje już bardziej Twojej wypowiedzi bo to jest śmieszne.
  14. eXpus

    Merkon

    Bywają i tacy ludzie ; >
  15. Właśnie o to chodzi, żeby było jak najwięcej ludzi na tym TS'ie. Ja wraz z dexter'em reklamujemy TS'a i staramy się o większą ilość ludzi ; )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...