Witam Potrzębuje Pomocy kto wie i by mi pomógł zainstalować windows xp na laptopie bo mam viste a mi zacina i dlatego chciałbym xp a laptop jest firmy compaq 615 bios hp. A jak instaluje to po chwili wyskakuje taki błąd o to ss
http://img810.imageshack.us/f/99024606.jpg/
Proszę o Pomoc kogos kto sie dobrze zna i jest dobrym informatykiem byłbym wdzieczny jak cos moje gg 151403 . Proszę Wiem że to nie tutaj się zgłasza ale niewiedziałem gdzie moge poprosić o pomoc