Skocz do zawartości

PolskiMurzyn

Members
  • Postów

    211
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia PolskiMurzyn

  1. Witam Potrzębuje Pomocy kto wie i by mi pomógł zainstalować windows xp na laptopie bo mam viste a mi zacina i dlatego chciałbym xp a laptop jest firmy compaq 615 bios hp. A jak instaluje to po chwili wyskakuje taki błąd o to ss http://img810.imageshack.us/f/99024606.jpg/ Proszę o Pomoc kogos kto sie dobrze zna i jest dobrym informatykiem byłbym wdzieczny jak cos moje gg 151403 . Proszę Wiem że to nie tutaj się zgłasza ale niewiedziałem gdzie moge poprosić o pomoc
  2. PolskiMurzyn

    Proszę O Pomoc

    xxx
  3. PolskiMurzyn

    Proszę O Pomoc

    xxx
  4. Proszę o Pomoc kogos kto sie dobrze zna i jest dobrym informatykiem byłbym wdzieczny jak cos moje gg 151403 . Proszę Wiem że to nie tutaj się zgłasza ale niewiedziałem gdzie moge poprosić o pomoc bład 0x0000007B
  5. Witam Potrzębuje Pomocy kto wie i by mi pomógł zainstalować windows xp na laptopie bo mam viste a mi zacina i dlatego chciałbym xp a laptop jest firmy compaq 615 bios hp. A jak instaluje to po chwili wyskakuje taki błąd o to ss http://img810.imageshack.us/f/99024606.jpg/ Proszę o Pomoc kogos kto sie dobrze zna i jest dobrym informatykiem byłbym wdzieczny jak cos moje gg 151403 . Proszę Wiem że to nie tutaj się zgłasza ale niewiedziałem gdzie moge poprosić o pomoc bład 0x0000007B
  6. Ja Polceam xxx naprawde fajna strona
  7. Dziękuje tylko niewiem zy to jest ten najnowszy 2011 roku ale spoko i tak dziękuje za dobre chęci
  8. PolskiMurzyn

    [Szukam]Client 2011

    Witam miałby ktoś może linka do najnoweszego metina 2011 roku??? pilnie mi potrzebny Proszę żeby ktoś podał linka jak by ktoś miał byłbym wdzięczny
  9. PolskiMurzyn

    Astralmt2

    1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...