Skocz do zawartości

Hauru_powraca xD

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Hauru_powraca xD

  1. czego chceta? moje texty sa wyjebiaszcze i orginalne . adminem bylem i juz nie bede bo juz zrobiliscie smietnisko a ja bym tego nie sprzatal :P na szczescie nie wiecie jaki mialem wtedy nick BUHEHEHHEHEE
  2. Hauru_powraca xD

    Dlaczego??

    A niech pizduś mały ma za swoje.
  3. Hauru_powraca xD

    Dlaczego??

    Hę? Burak to ty jesteś. Warna owszem bym dawał wszystkim cipolizom jak ty. Lecz tak się składa że to ty i 5 osób dajecie dupy na ulicy za 5 groszy. Takie teksty to do matki wal (o ile ją masz) bo są głupkowate i żałosne. Forum padło bo żeś nasrał na serwer a ten ci odpowiedział tym samym ruchem. Sfajczyłeś go a potem się sfajczyłeś z tanią dziwką z ulicy. Mógłbym cię dalej jechać ale w przeciwieństwie do ciebie jestem normalny i nie wale wszystkiego tak po prostu z mostu jak ty to robisz. Jestem dla ciebie za silny więc uciekasz i stosujesz warny które ci w niczym nie pomogą. Masz może z 13 lub mniej lat. A zachowujesz się jak bobasek który wrzeszczy jak pojebany i nic do niego nie dociera. Błędy ort. ? A huj ci w dupę nieumytą. Z takimi nie ma co zaczynać. Ban ci się należy i tyle. Wygnanie z wykiem.
  4. Hauru_powraca xD

    Logo

    to chyba ja :P lub moze ktoz powtorzyl tam moje slowa. ja wam powiem ze bialy layout moze wydaje sie byc zjebany ale mi sie spodobal jest to spox pomysl dorobic bialy layout :P ale taki MOCNO BIALY
  5. Hauru_powraca xD

    Dlaczego??

    to sciema a ziomal jezeli chodzi o hosting nic nie wie (chyba ze od innych :P)
  6. nie i to mi sie bardzo nie podoba. warn- gdzie ty walisz ten temat? zanim napiszesz pomysl
  7. Hauru_powraca xD

    Klonowanie

    bylo kilka tematow wczesniej. w miejscu gdzie pisze "post usuniety przeze mnie " tam osoba napisala ze dziala no i tyle :P nie powiem dopuki adminstracja forum sie nie zmieni :P
  8. Hauru_powraca xD

    Klonowanie

    hehe wiem ale nie powiem :P :ph34r: bo nie wszystkim sie nalezy
  9. koorwa wypierdalaj warn ci za spam sie nalezy. widac ze jestes niepoinformowany. wejdz w google i se poszukaj LOL :P
  10. a huj mnie to poszukaj se na mpcforum.com tam tez sa
  11. Hauru_powraca xD

    Dlaczego??

    Ziomal idz na pole kopac buraki albo ziemniaki. gdyby mod byl mod to on by wiedzial ale ty nie mod wiec cuz ja na to poradze :P Powiem tak naduzywasz posade i nie umiesz z niej kozystac
  12. Hauru_powraca xD

    Logo

    No to mam na my
  13. Hauru_powraca xD

    Logo

    czego chceta mi si
  14. najprawdopodobniej jakis speed hack :P. cos sie obijalo na ***.********.*** (nie chce dostac warna) jutro cos poszukam moze znajde
  15. no wlasnie to nowa gra. a ten program do przyspieszania gier do tej gry sie nie nadaje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...