Hę? Burak to ty jesteś. Warna owszem bym dawał wszystkim cipolizom jak ty. Lecz tak się składa że to ty i 5 osób dajecie dupy na ulicy za 5 groszy. Takie teksty to do matki wal (o ile ją masz) bo są głupkowate i żałosne. Forum padło bo żeś nasrał na serwer a ten ci odpowiedział tym samym ruchem. Sfajczyłeś go a potem się sfajczyłeś z tanią dziwką z ulicy. Mógłbym cię dalej jechać ale w przeciwieństwie do ciebie jestem normalny i nie wale wszystkiego tak po prostu z mostu jak ty to robisz. Jestem dla ciebie za silny więc uciekasz i stosujesz warny które ci w niczym nie pomogą. Masz może z 13 lub mniej lat. A zachowujesz się jak bobasek który wrzeszczy jak pojebany i nic do niego nie dociera. Błędy ort. ? A huj ci w dupę nieumytą. Z takimi nie ma co zaczynać. Ban ci się należy i tyle. Wygnanie z wykiem.