Skocz do zawartości

Ridez123

Members
  • Postów

    112
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Ridez123

  1. Żadną grę jaką blizard wypuścił nie była na steam. Jak masz kod to dodaj go na głównej stronie blizzarda. http://eu.battle.net/pl/
  2. Procesor :AMD Athlon 6000+ 3.01 ghz Karta Graficzna:Geforce 430gt 1gb Ram:4gb Wiem że pójdzie, ale na jakich ?
  3. nie rozumiem cie ... chodzi mi o @up bo cos tam napisal a sam pewnie nie wie co //To po co piszesz, skoro nie rozumiesz
  4. a możesz mi podać jakaś liste modów które da się wgrać ?
  5. Witam mam problem z wgraniem moda na serwer minecraft , mod to wasteland i prosił bym o wytłumaczanie krok po kroku jak go wgrać , i czy jest taka możliwość z góry dzieki za pomoc
  6. za chwile spróbuje ale jeszcze może wiesz/wiecie co zrobić żeby normalnie dało się włączyć cracka i patcha ?
  7. Witam.Mam problem z db botem od pilota.Gdy włączam proxy a potem cracka robie wszystko tak jak jest napisane w poradniku. Gdy biorę start niby coś się robi ale nic się nie włącza i proxy się zacina :/.Poza tym gdy juz wyłączę proxy i cracka to potem nie mogę znów odpalić cracka :/ Tak samo było gdy instalowałem patcha to mi się zaciął i musiałem robić resa kompa żeby znów odpalić. Wiecie czym jest to spowodowane i co trzeba zrobić żeby to działało. Z góry dzięki za pomoc
  8. Ridez123

    Neostrada;/

    mam liveboxa i to w innym pokoju wiec to odpada ;/ a jak przez firewall bo nie rozumiem ;p
  9. Ridez123

    Neostrada;/

    Witam mam dziwny problem z neostrada (mam podlaczone wifi) otoz nie wiem czemu ale gdy postawie serwer w minecraft albo wejde na jakis to po np 3 minutach wywala mi internet :/ nie mialem tego w innej grze tylko w minecraft ;/ wiecie czym to moze byc spowodowane ? z gory dzieki
  10. Ridez123

    Komendy...

    uff dziala wielkie dzieki
  11. Ridez123

    Komendy...

    Witam pisalem juz teamat ale juz sie gdzies zapodzial i sie juz tak nawkur... ze nie wytrzymam i musze napisac ten temat ;/ do rzeczy jak mam zrobic z siebie admina i moc wpisywac komendy typu /give 1 64 ?? nie chce zadynch modow typu hey0 ;/ chce poprostu miec tylko komende /give i nic wiecej ! prosze o szybką pomoc bo z minuty na minute coraz bardziej sie denerwuje ;/
  12. Ridez123

    Plugins Problem

    hmm nie wiedze tych pluginow :P moze jestem slepy, ale mam folder src i tam sa np PluginListener.java i inne i to sa pluginy jezeli tak to gdzie je wrzucic ??
  13. Ridez123

    Plugins Problem

    Witam przejde odrazu do rzeczy otóż sciagnąłem paczke od virusa http://www.mpcforum.pl/topic/276521-tut-hey0-na-wersji-beta-11-02/ z hey0 mod i mam pytanie czy macie jakies pluginy. zrobilem swoj serwer tako zeby porobic rozne budowle samemu i nie mam pluginow na komendy np /give 4 64 czy cos takiego . i tu jest do was prosba czy mozecie dac mi linka z pluginami takimi zeby działaly takie komendy i inne jezeli sie da ,? Dodam ze nie ogarniam jeszcze minecraft wiec pytam sie tu Mam nadzieje ze mi pomozecie nie wyzywajac mnie
  14. Ridez123

    Ksro 1.740

    sciagnij go jeszcze raz może w połowie sie wyłaczylo a ty nie widziałes ;p @Edit Co ty robisz za spam ?? załozyłes 3 tematy nie wiem po co ...
  15. Ridez123

    Sjsro/Sibibot

    własciwie to ja mam tylko skile zangielszczone reszta jest normalnie :P jeżeli chcesz to dam ci linka do niego pisz xxx \\Nie podajemy publicznie gg. Napiszcie do siebie na PM i tam możesz mu dać gg. Cain
×
×
  • Dodaj nową pozycję...