Witam chciałbym wam dzisiaj pokazać SS z krótkiej rozmowy na serwerze NevrasT. Odrazu mówie że szanuję NevrasT i moim zdaniem jest jednym z lepszych hardów i to że poprostu rozmowa była na tym serwie nie jest tu z niczym związane. Wszelkie błędy lub nieodczytania z ss proszę pisać w komentarzach. Zapraszam do ogłądania!!!Odrazu napisze że mam klawiaturę bez przewodową i strasznie mi przerywa coś a jest nowa dlatego czasami brakuje jakiejś literki.
Mój nick DagerooS a nick tamtego noobka z którym pisze świadczy o jego kulturze i poziomie intelektu.