@UP Off4Ever bo robimy nowy serwer wraz z [HA] nowy serwer odmieniony na max'a i nie do końca 4Fun(nie będzie stalek/bojowych itp. u handlarzy tylko 60/70% expa reszta 4Fun'a
@Edit Już nie mam z HA kontaktu to nie wiem już czy będzie new server czy nie będzie^^