Elo all jestem tu aby pomoc all ktorzy maja gordona a wiec zaczynamy..
(Sorki za błedy)
A wiec jak mamy gordona najlepiej jest isc na FT(Firtema)
Cabin forever----1000Expa i 1200Gp
Desert thunder----900Expa i z 1000Gp
A te dwa inne FT nie wiem bo na nich nie gram (nie wiem czy juz był taki temat ale chciałem tylko pomoc innym)
Mam problemik jak wchodze na gordonsys.net chce zaakceptowac regulamin to na samym dole pisze I have read, and agree to abide by the GordonSys rules.i obok pisze 150 co mam zrobic plis pomocy Pomusz bedzie+