Skocz do zawartości

krzywdas

Members
  • Postów

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O krzywdas

  • Urodziny 23.02.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia krzywdas

  1. krzywdas

    Ej?

    a jesli mi wyskakuje error cos am o grafice 3d??
  2. krzywdas

    Ej?

    rota ?? czyli ??
  3. krzywdas

    Ej?

    Ej ludzie co sie robi jak nie ma clienta i tylko spolszczenie jest jak mam zagrac oczywiscie na serwerze hamachi ??
  4. Pisac ludziska jaki jest najlepszy dedyk plis ?? Dam +++
  5. krzywdas

    Pytanko?

    no dawajcie odpowiedzi !!!!
  6. krzywdas

    Pytanko?

    Moze mi ktos powiedziec jaki jest najlepszy serwer I loguj czy jak y nie mowcie ze nie prosimy o serwery plis ???
  7. krzywdas

    Najlepszy Serwer?

    Jaki jest najlepszy serwer hamachi ??
  8. krzywdas

    Serwer?

    Jaki jest najlepszy serwer ??hamachi!!!
  9. Siemano ludziska wie ktos jaki jest najlepszy server metin2 hamachi ??
  10. krzywdas

    Gildia ?

    Siemanko ludziska ... Chciał bys sie dowiedziec czy na serwerze lavalon jest jakas polska gildia ?? y czy jest jakis lepszy serwer nisz lavalon
  11. krzywdas

    Poradnik Gordona

    Elo all jestem tu aby pomoc all ktorzy maja gordona a wiec zaczynamy.. (Sorki za błedy) A wiec jak mamy gordona najlepiej jest isc na FT(Firtema) Cabin forever----1000Expa i 1200Gp Desert thunder----900Expa i z 1000Gp A te dwa inne FT nie wiem bo na nich nie gram (nie wiem czy juz był taki temat ale chciałem tylko pomoc innym)
  12. krzywdas

    Gordonsys

    Jestem na gordonsys.net i chce zaakceptowac regulamin czytam jade naduł zaznaczam kwadrat i nic sie nie dzieje porsze o pomoc nie zapomne o plusikach
  13. krzywdas

    Gordon

    a czy jak trzeba czekac trzeba zaakceptowac regulamin a dole czy dopiero jak czas upłynie??
  14. krzywdas

    Gordon

    a mozna wiedziec ile trzeba czekac ??
  15. krzywdas

    Gordon

    Mam problemik jak wchodze na gordonsys.net chce zaakceptowac regulamin to na samym dole pisze I have read, and agree to abide by the GordonSys rules.i obok pisze 150 co mam zrobic plis pomocy Pomusz bedzie+
×
×
  • Dodaj nową pozycję...