Tak mam router ale nie ma wgl zadnego programu aalbo mozliwosci zmienienia ustawien w routerze ale jedyne czego jestem pewien to mam wszsytkie porty online :P
... teraz nowa sytuacja .... wszystko fajnie serwer sie wlacza tylko jak wchodze na serweer to nie pokazuje mi sie okno serwera tzn... ten pasek caly zeby sie zalogowac wogole ...probowalem zmienic port na ten 55901 pojawia sie okno logowania ale caly czas mi veryfikuje...i sie nei wlacza
pamietam kiedys o ile sie nie myle bylo cos ze zmienianiem ip w plikach ... w niektorych sie wpisywalo stale ip a w innych sie wpisywalo to ip zewnetrzne ... ale nie wiem bo ostatni raz stawialem serwer Mu jakies 6 lat temu
serwer stawiam na 97d+99i jezeli jest taka opcja to napiszcie mi jak sie stawia serwer na hamachi albo dajcie jakiegos linka czy cus :P albo wogole pomozcie :P
albo czy moze to byc wina clienta ?