moze juz nie dziala ale maniek co do twojego posta to sie troche zdziwilem :/
przeciez juz nie robia vip hakow a one jako jedyne mialy jakies tam opcje a te zwykle duzych nie maja ale NIESTETY sa...
wiec jakie ty chcesz opcje teraz ? invisble ?? opk ?? lol2 tego juz mam nadzieje nie bedzie , a jak takie chcesz to sobie zagraj w combata arms
JEBOKI TY NIZEJ TY WYZEJ TY DALEJ TY BLIZEJ I W OGOLE WSZYSCY
NIE HAKUJCIE NA GERMANY , NIE HAKUJCIE NA POLAND , NIE HAKUJCIE NA ITALY , NIE HAKUJCIE NA US ,
NIE HAKUJCIE W OGOLE BO CO WAM TO DA ???
CHUJA WAM TO DA ZADNEJ ZABAWY Z TEGO NIE MACIE ... JESTESCIE ZWYKLYMI CHUJAMI
CHUJAMI
CHUJAMI
CHUJAMI
to sie tyczy hakerow wszystkich nie wazne czy jada na nieskonczolnosc ammo czy na opk czy na superjump... do wszystkich jebokow