Skocz do zawartości

w0jciu

Members
  • Postów

    164
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O w0jciu

  • Urodziny 14.01.1993

O użytkowniku

  • Lokalizacja
    Z miasta

Osiągnięcia w0jciu

  1. w0jciu

    Metin Us Po Updadzie

    kurwa ;/ sorki za spam ... prze przypadek dalem wyslij ;/
  2. w0jciu

    Z: [osh]xanox Pub Hack

    moze juz nie dziala ale maniek co do twojego posta to sie troche zdziwilem :/ przeciez juz nie robia vip hakow a one jako jedyne mialy jakies tam opcje a te zwykle duzych nie maja ale NIESTETY sa... wiec jakie ty chcesz opcje teraz ? invisble ?? opk ?? lol2 tego juz mam nadzieje nie bedzie , a jak takie chcesz to sobie zagraj w combata arms JEBOKI TY NIZEJ TY WYZEJ TY DALEJ TY BLIZEJ I W OGOLE WSZYSCY NIE HAKUJCIE NA GERMANY , NIE HAKUJCIE NA POLAND , NIE HAKUJCIE NA ITALY , NIE HAKUJCIE NA US , NIE HAKUJCIE W OGOLE BO CO WAM TO DA ??? CHUJA WAM TO DA ZADNEJ ZABAWY Z TEGO NIE MACIE ... JESTESCIE ZWYKLYMI CHUJAMI CHUJAMI CHUJAMI CHUJAMI to sie tyczy hakerow wszystkich nie wazne czy jada na nieskonczolnosc ammo czy na opk czy na superjump... do wszystkich jebokow
  3. w0jciu

    O so chodzi?

    a to orange box to co to jest??? jest to związane z tą linią komurkową ?
  4. w0jciu

    Hack Detected

    dziwne by było jak by po update był undetected lol2 przeciez hs'a tez updatuja
  5. Rozwiązanie równania 3x - 2 = 5(x+1) jest liczbą: a ) nieujemną b ) całkowitą ujemną c ) mniejszą od -3 d ) większą od 3 PS. Przy okazji rozwiążcie to
  6. w0jciu

    Z: N1 Pwn D3d Hook

    sie cieszcie ze wam w wiekszosci nie dziala... moze oduczycie sie hakowac ,a poza tym jaka wy macie z tego przyjemnosc ze hakujecie ???
  7. wejdz na warrock.net tam sie zaloguj i zobacz czy masz locked czy active
  8. w0jciu

    Problem Z Wr

    co to ten cleaner bo tez to mam ;/
  9. w0jciu

    Podajcie Link

    no wlasnie ... do czego ?? po za tym na mpc sie nie prosi
  10. w0jciu

    [Problem] Dc

    co to jest to DC ?
  11. w0jciu

    Bug? Problem

    hmm... po za reinstalka moze bys usunol wszystkie hacki i wylaczyl anty wira a jak nie zadziala to podmien plik exe (popros kogos) jak nie dziala to przykro mi moze reinstalka ?
  12. w0jciu

    Z: Hack

    popatrz na moją sygne: lvl 24 ratio 1,14 a te chuje nawet wiekszosc z mpc woli hackowac na pl albo znaja tylko slowo download i klawiz insert to nie ludzie to tylko boty ktore maja spieprzone zycie i nie moga sie z tym pogodzic jebani analfabeci
  13. rockander juz jebie mpc... chujowi sie znudzilo
  14. w0jciu

    Z: Hack

    jebie mnie to kurwa ze dostane bana na mpc na jakis czas ale moze wam to chuje jebane wejdzie do lba zeby nie hackowac na pl stare was podmienily w respiratorach... no i co z tego pogodzcie sie z tym i jebane hujoki nie hackujcie na pl ... mg czymaj ich pod swoja opieka...
  15. w0jciu

    Aw50f

    omg on pisze ze bez eventu a ty piszesz ze jest jakas loteria (czyli event) a ta bron nie jestem pewny ale chyba mozesz promo coda kupic na allegro albo w jakis psosob zdobyc a na pewno mozesz aw50f kupic na g1 za credyty pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...