Skocz do zawartości

xXxGolaxXx

Members
  • Postów

    72
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia xXxGolaxXx

  1. Dobra temat do zamknięcia.
  2. Dzięki wielce za dobrą radę. Jedynie zostanie mi poszukać build do nekro.
  3. Nie mogę się zdecydować nad druga profesją dla nekromanty. I w tym rzecz dlaczego tutaj przyszedłem z prośbą do was. Więc proszę was o podanie jakiś propozycji z góry dziękuję. Ps. gram w pierwszą części GW
  4. Ładnie zrobiona mapka w "word edicie" aż sciągne :DD
  5. Najlepiej wpisać samo ip : 5.146.179.161
  6. Fajny modzik Pewenie ktoś go ściągnie, ale nie przypadł mi do gustu :P oczywiście minusik
  7. Hah pomysłowe ;PP Jak wróce do domu zassama mapke =3 i masz plusika za chęci i cięzką prace
  8. xXxGolaxXx

    [Pytanie]Skin

    Mam fajny skin eminema oczywiście znalazłem go na necie ale świetny sory, że bez skanu . =P http://www.speedyshare.com/files/30511958/Eminem.png Pomogłem? Daj plusika
  9. Mod zachęcający, ale zgadzam się z D4MIX'em ss'y się przydadzą
  10. Wow fajny mod ! Teraz zamiast psa na podwórku będe trzymać endermana... ale za wstawke i chęci + ;d
  11. Bardzo fajny mod =3 . Za wstawke i moda dostajesz plusika :>
  12. Sory ale cie rozczaruje to nie jest "jakis fajny las z lianami" tylko tak dokladnie dla twojej wiadomosci i nie tylko twojej to nowy biom który będzie się generować i nazywa on sie BAGNEM. Ten komentarz nie był celowo napisany żeby ciebie obrazic jbc
  13. Musi być pomieszczenie w którym będzie: Tapeta Stół i 2 krzesła Oświetlenie Drzwi I obudowa pokoju
  14. xXxGolaxXx

    Lagi na 1.0.4

    Hmm zalecam odinstalowanie calej terrari oprocz plikow my games ale dla pewnosci zrob kopie poniewaz są tam pliki postaci i worldów :] po prostu zrób reinstal terrari, tak chociaż przypuszczam ponieważ ja nie mam tak, że npc mi się nie ruszają
  15. Pomocy!@!@! Nie wiem o co chodzi podczas nagrywania filmików nie nagrywa mi głosu z mikrofonu ani z gry . Mam fraps;HyperCam2 i probowalem nawet z Camtasia studio7? Przypuszczam sterowniki że mam stare ale jeżeli mógłby mi ktoś pomóc i najwyżej dac linki do sterowników opsypuje plusami lub minusami jak kto woli
×
×
  • Dodaj nową pozycję...