Nie mogę się zdecydować nad druga profesją dla nekromanty.
I w tym rzecz dlaczego tutaj przyszedłem z prośbą do was.
Więc proszę was o podanie jakiś propozycji z góry dziękuję.
Ps. gram w pierwszą części GW
Mam fajny skin eminema oczywiście znalazłem go na necie ale świetny sory, że bez skanu . =P
http://www.speedyshare.com/files/30511958/Eminem.png
Pomogłem? Daj plusika
Sory ale cie rozczaruje to nie jest "jakis fajny las z lianami" tylko tak dokladnie dla twojej wiadomosci i nie tylko twojej to nowy biom który będzie się generować i nazywa on sie BAGNEM.
Ten komentarz nie był celowo napisany żeby ciebie obrazic jbc
Hmm zalecam odinstalowanie calej terrari oprocz plikow my games ale dla pewnosci zrob kopie poniewaz są tam pliki postaci i worldów :]
po prostu zrób reinstal terrari, tak chociaż przypuszczam ponieważ ja nie mam tak, że npc mi się nie ruszają
Pomocy!@!@!
Nie wiem o co chodzi podczas nagrywania filmików nie nagrywa mi głosu z mikrofonu ani z gry .
Mam fraps;HyperCam2 i probowalem nawet z Camtasia studio7?
Przypuszczam sterowniki że mam stare ale jeżeli mógłby mi ktoś pomóc i najwyżej dac linki do sterowników opsypuje plusami lub minusami jak kto woli