Skocz do zawartości

UniqPomocnik

ProUser
  • Postów

    552
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O UniqPomocnik

  • Urodziny 13.09.1912

Metody kontaktu

  • GG
    34202460
  • Skype
    silkroad678

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wejherowo
  1. Smalt, jak wchodzisz w VirusTotal to masz tam taką opcję jak''Submit a URL'' nie ma znaczenia ile plik waży, on tylko skanuje link Pozdro
  2. Taki Film, bardzo fajny Gorąco polecam na nudne wieczory
  3. No jak ktoś ma taką owaką potrzebę, ale po co skoro 4 dni i jesteś 101 ? :P Poza tym na Iridium Ang ode mnie można dostać taxi 1-85 a potem tam chyba KamiKaZe robi taxi na wyższych mobach, więc nie wiem po co ci bot skoro można się załapać na taxi do 101? :P
  4. 1.Sięgnij po słownik. 2.Po co bota używasz, skoro tak szybko exp leci?///masz wyłączone komunikatory jak np: gadu-gadu? 3.1m sp dostaje każdy na serwerze co chwilę, żeby starczało na skille, alpha testy to właśnie GrindRoad
  5. Taa, no niestety, ale bota będą używać do farmienia golda, bo który idiota będzie go używał do expa skoro co chwila lvl?
  6. Robisz Update do 1.320 i potem media zmieniasz na GR
  7. http://www.joymax.com/silkroad/ A potem media patchera poszukaj, poczekaj aż sie spatchuje do najnowszej wersji i spatchuj media na GR, dla chcącego nic trudnego @UP On prosi o clienta nie ściągniesz go na głównej stronie GR
  8. Za każdym razem, kiedy dajesz jakiś plik, robisz skana Skan tego Pliku
  9. Nie rozumiecie, że jest nowy regulamin i nie ma już wymian/sprzedaży na Mpc Forum? A wy nadal swoje zaczynacie i nawet jak dostaną warny to i tak będą zakładać nowe tematy dam sobie rękę za to uciąć.
  10. UniqPomocnik

    Acc grindroad

    Acc nic nie dają... a wbijają sobie je na+4,5 bo nie mają co robić z elkami accesory, bo mają pełno w storage od grab peta, a nie chcą wyrzucać, Jak nie wiecie to nie piszcie
  11. UniqPomocnik

    GrindRoad

    Premka itp masz za damo do końca życia, a jeśli chodzi o to, że nie można użyć, spróbuj poczekać do następnej soboty
  12. Bo jak grasz na GrindRoad i chcesz spatchować wersję do 1.318 to musisz na początek media patcherem spatchować na wersję silkroad pisz na gg to ci dam tego media patchera, chyba że sam masz, idę zjeść kolacyjkę
  13. Ale jak updatujesz to zmień Ip na Isro media patcherem ofc
  14. no ściągasz clenta z oficjalnego forum Joymaxa, ten client ma wersję chyba 1.314 i się od razu patchuje do 1.318, a jak masz już clienta 1.314 to po prostu ściągasz patcha i patchujesz folder z silkiem @SUB Pisali na forum, blogu, że będzie reset postaci dopiero jak zakończą wszystkie bugi
  15. 4 strony przejrzałeś i nie znalazłeś? http://www.mpcforum.pl/topic/413860-jak-zagrac-na-grindroad/ Na 2 stronie miałeś, brawo, gratulacje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...