no ściągasz clenta z oficjalnego forum Joymaxa, ten client ma wersję chyba 1.314 i się od razu patchuje do 1.318, a jak masz już clienta 1.314 to po prostu ściągasz patcha i patchujesz folder z silkiem
@SUB
Pisali na forum, blogu, że będzie reset postaci dopiero jak zakończą wszystkie bugi