Skocz do zawartości

XxMocaszxX

Members
  • Postów

    355
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska

Osiągnięcia XxMocaszxX

  1. Zly dzial.
  2. Jak wpadniemy do prozni to tak bedzie pisac, albo cos dziwneo sie stanie np. bug
  3. Na stronie głównej znajdziesz to.
  4. Na pewno nie, bylem bardzo daleko. DZIAŁA, ponieważ zdenerwowałem się , usunełem wszystkie pluginy i gites. Ale gra bez craftbooka itp. to truche nudne. Dziękuje wszystkim co chcieli mi pomoc, wszystkim polecą + (jak ktoś woli to - ) Ale jeszcze raz wam dziękuje...... @edit: Przepraszam, ale mam limit. Jutro dam
  5. Pliki serwerowe by Krzysztofa V3.5, myśle, że to dobre pliki. Właśnie wymieniłem karte graficzną na lepszą i teraz zobacze i dam edita @edit: To samo, Sprubuje pokombinować z pluginami
  6. Siema, mam taki problem. Gdy zgrywam z folderu z save'ami save, kopiuje go do plików serwerowe.... (i wiecie konfiguruje itp.). Wchodze na serwer wszystko ładnie, pięknie, ale gdy cos rozwale to się odnawia. Niczego nie moge rozwalić. Gdy to jest nowa mapka, na której nic nie robiłem wszystko ok. Ale jak coś na niej robiłem na single, albo jest z programu Mace występuje ten problem. Może gram dość długo i powinienen już to wiedzieć, ale dopiero od kwietnia gram w multi, a od tego miesiąca zajmuje się serwerem. Serwer na hamachi. Jest no-premium, ponieważ chciałem grać z kolegą, a on nie ma premium. Cała reszta działa. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
  7. Ja widziałem to na becie 1.1_02. Być może jest to bug, ale na 90% naprawiony w nowszych wersjach.
  8. Kiedyś słyszałem, że gdy będzie ten pisk w jednym ze spawnerów na mapce zespawnuje się 1 herobrine, ale ja wto nie wierzę. Ogólnie te dzwięki mi się bardzo podobają Raz nawet tak sie przestraszylem i wpadlem do lawy, mając diamenty
  9. XxMocaszxX

    [Pytanie] Buffka

    Księga Lidera + Pierścień Expa = 3 dni Bez problemów uda Ci się w ten sposób
  10. XxMocaszxX

    [Pytanie]Ban Za Logi

    Najprawdopodobniej zła (nie działająca) blokada HS Sprawdź czy użyłeś tej blokady, bo może Ci się wydawać, że zrobiłeś. @offtop: Nie używaj niebieskiej czcionki. Za bardzo rzuca się w oczy
  11. XxMocaszxX

    [Problem] Z Metin2

    Też miałem problem z Metkiem na Win 7 Zrobiłem obejście i było OK Zrób Obejście !
  12. Oficjalna dyskusja o DSJ4 Download: http://www.mpcforum.pl/topic/311709-dsj4-beta-1/
  13. To są podobne gry. Lepsza FiFa :P
  14. Podmiana tekstur z krwawym i zmiana położenia aury. Nic więcej Nic nadzwyczajnego @offtop: Ja zamieniłem tak z jelonka na jesionka Ładne walił, prawie z ziemi i z rąk
  15. Coś typu: Siedzi sowa na kominie, czyta książkę po łacinie. Czyta, czyta dziobem kłapie, po łacinie stęka, sapie: Konta menta fipla, fapla. Iza diza dą ! No ale łap +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...