Siema,
mam taki problem. Gdy zgrywam z folderu z save'ami save, kopiuje go do plików serwerowe.... (i wiecie konfiguruje itp.).
Wchodze na serwer wszystko ładnie, pięknie, ale gdy cos rozwale to się odnawia. Niczego nie moge rozwalić.
Gdy to jest nowa mapka, na której nic nie robiłem wszystko ok. Ale jak coś na niej robiłem na single, albo jest z programu Mace występuje ten problem.
Może gram dość długo i powinienen już to wiedzieć, ale dopiero od kwietnia gram w multi, a od tego miesiąca zajmuje się serwerem.
Serwer na hamachi. Jest no-premium, ponieważ chciałem grać z kolegą, a on nie ma premium.
Cała reszta działa.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.