SIEMA !!
Grał na pewno ktoś z was na serwerze XenoXmt2 albo na Boundmt2 A jeżeli nie to stronka do Xenoxmt2 bo Bound juz nie istnieje (www.xenoxmt2.com.pl Tam na dole są zdj nowych broni/zbr)
Głównie chodzi mi o takie rzeczy jak np: Zapytania do Navicat , łątki do klienta (takie że ja musze pakować , lub już gotowe),etc .
Zbroje jakie tam były to np. Szmaragdowa ,Niebianskia , Zatruta (stal) ; Chyba z 7 h-wangów Królewski , złoty , srebrny , Takie zielono czerwone , Czarne , Czerwono czarne (nie królewskie troche inne) , Szare z Złotymi dodatkiami , h wang świętości itp.
Bronie: (widać tam na dole na zdj [NIE CHODZI MI O EPICKIE BO EPICKIE MAM CHODZI MI O TE NOWE CO TAM SĄ]
Wierzchowce: Wilki (w. cienia) , Dziki (d. cienia) , Tygrysy (t.cienia) , Lwy (l. cienia ,mroźne l.)
Itemki: Mówię z Góry że itemków (ipod , fajki , kamiień wodny , ziioła) z tych serwerów nie chce !!
Mówię z góry że szukałem tego na Googel.pl , youtube.com , mpcforum.pl I znalazłem lecz nie to co chciałem :/