Skocz do zawartości

picek1234578

Members
  • Postów

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O picek1234578

  • Urodziny 27.10.1996

Metody kontaktu

  • GG
    32903232
  • Skype
    pw

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wielkopolska

Ostatnie wizyty

1 510 wyświetleń profilu

Osiągnięcia picek1234578

  1. Poszukiwana pomoc (REKLAMA/BUDOWNICZY/QUESTER/TECHNIK) do poważnego projektu MineCraft ! Zainteresowanych zapraszam na PW !

  2. SIemka , mam 3 bugi , kto mi pomorze ? 1. Nie działają skrzynie ucznia 2. Gdy coś ustawię w NAVICAT , np. czas pieczęci to po reboocie all się cofa do tego co było (np. ustawiam 3000sek , a jak wpisze reboot to zmienia sie to na 0) 3. Nie mogę znaleźć żadnego game 125lvl + na te pliki ZA POMOC MOGĘ DAĆ JAKIŚ LIMIT LIKÓW ITD !
  3. Dlaczego jak otwieram skrzynie ucznia , to pisze ze nic nie dostalem ? Jak to naprawic ?
  4. Jak na tych plikach zrobić większy poziom niż 120 ? Zmienił w configach w all ch na 200 i nie zmienilo sie . Macie jakieś game z większym lvlem albo jakieś dify ? PROSZĘ O POMOC ! @Edit A jak naprawić skrzynie ucznia ?
  5. Wgraj launcher MC2010 i będzie działać.
  6. Mam pytanie , ponieważ zrobiłem serwer (dla graczy norm. końcówka , dla mnie 100) , włączyłem portmap z koncowka 100 , strony www nie zmienialem i nie modyfikowalem , a kumple nie moga wejsc na stronke ani sie polaczyc z serwerem (blad podczas polaczenia z serwerem) . Mam off zapore ! POMOZCIE !
  7. SIEMA !! Grał na pewno ktoś z was na serwerze XenoXmt2 albo na Boundmt2 A jeżeli nie to stronka do Xenoxmt2 bo Bound juz nie istnieje (www.xenoxmt2.com.pl Tam na dole są zdj nowych broni/zbr) Głównie chodzi mi o takie rzeczy jak np: Zapytania do Navicat , łątki do klienta (takie że ja musze pakować , lub już gotowe),etc . Zbroje jakie tam były to np. Szmaragdowa ,Niebianskia , Zatruta (stal) ; Chyba z 7 h-wangów Królewski , złoty , srebrny , Takie zielono czerwone , Czarne , Czerwono czarne (nie królewskie troche inne) , Szare z Złotymi dodatkiami , h wang świętości itp. Bronie: (widać tam na dole na zdj [NIE CHODZI MI O EPICKIE BO EPICKIE MAM CHODZI MI O TE NOWE CO TAM SĄ] Wierzchowce: Wilki (w. cienia) , Dziki (d. cienia) , Tygrysy (t.cienia) , Lwy (l. cienia ,mroźne l.) Itemki: Mówię z Góry że itemków (ipod , fajki , kamiień wodny , ziioła) z tych serwerów nie chce !! Mówię z góry że szukałem tego na Googel.pl , youtube.com , mpcforum.pl I znalazłem lecz nie to co chciałem :/
  8. Ej a byś dał link download do cuboida , albo bys wstawil na jakis ipload ? za to bym ci zrobil strone główną do serwa , forum, i troche graczy
  9. Siemka ! Chciałbym was zaprosić na mój serwer RakietaMt2.Serwer jest hamachi 4fun , lecz nie jest na gotowcach wszystkie itemy do npc dodawałem samodzielnie!!!Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam na stronę główną www.blazq4mt2.tnb.pl ( są dodane new zbroje,bronie itp) http://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_04_2011/post-280131-0-46701600-1301827882_thumb.png
  10. bardzo fajne przyda sie +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...