Witam, mam wielkie pytanie. Stworzyłem kilka plików "boty", które wykonują różne rzeczy są one w rozszerzeniu *.exe . I teraz pytanie do was jak zrobić program okienkowy gdzie są przyciski. Np. po naciśnięciu "Funkcja1" wywołuje on plik fun1.exe, i tak do 5 jak to napisać? z góry dzięki .