Skocz do zawartości

kondzio2607

Members
  • Postów

    119
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O kondzio2607

  • Urodziny 26.07.1997

Metody kontaktu

  • GG
    Znajdzie sie jakies
  • Skype
    A poco Ci??

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Podniebyle(Mała wiocha)

Osiągnięcia kondzio2607

  1. Cyno D3D ViP Przedstawiam Wam kolejnego hacka znalezionego na innych forach. Hack z dnia 21.11, liczę na like Windows 7 x64 Ultimate http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=063f9acc8b24f0fb22f4d87c35108f5106fcb9bbb9df8c0cd2015de4cf92c5f2-1322025616 100 % by me http://speedy.sh/W5Zqf/Cyno-Hack.rar 100 % by me
  2. SK1LL0R. D3D Przedstawiam Wam świeżutkiego hacka z dzisiaj, licze na like http://www.pic-uploa...nnt100.png.html Windows 7 Ultimate x64 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b44cbf952cb3a62e1437eb8b49bd3295defe24e3738acfe9be1ca2d8f4ab81d8-1321993729 100 % by me http://speedy.sh/zbgVZ/SK1LL0R.-D3Dv.rar 100 % by me @Down : Poprawione :P
  3. kondzio2607

    [szukam] hacka

    -->> http://www.mpcforum.pl/topic/487972-undetectedr3d-ln3-pub-aimbot-ammodistanc-freeztime-powerlevel-opk-zerodelay/
  4. WIndows 7 x64 nie pokazuje się menu. Zapora i antyvir wyłączone. Uruchiamiam jak admin hacka i wr. NEt framework 3.5 i 4.0 jest. Po prostu nie działa, microsoft c++ 2010 redistruble x64 jest.
  5. Grafix leci plusik, patrzylem wczoraj to nie było opcji w hacku Auto shot. Dzieki łap lubie to . @Edit : Nie ma w nim OPK Zombie...
  6. To to ja umie, ja się pytam czy jest taki hack bo nie wiem moze cos przegapiłem jakiegos hacka, albo opcję. Taka odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje
  7. Witam ! Poszukuję hacka który posiada : Zombie OPK, Auto shot, unl.ammo - to wszystko do zombie. Windows 7 x64
  8. Dlaczego nie podałes swojego downloada tylko ten ze strony sirosixa ??? Skan to samo..
  9. Wstaw nowy download na speedyshare bo nie znajduje pliku.
  10. kondzio2607

    [Pytanie] Ws hacka

    Zapora, antyvir wyłaczone. mam Win x32 . Niewiecie co moze byc tego przyczyna ? Edit@ Dobra działa wiem w czym był błąd. Dzieki za odp. Macie like
  11. kondzio2607

    [Pytanie] Ws hacka

    Mam pytanie czy działa jeszcze hack CyberRazzer Hook 2.0 ? Mam net framework 3.5, 4.0 Redistributable 2010 i nic. Crash zaraz przy właczaniu warrocka
  12. No niestety, ale działa ! Łap ++++++ Testowane xp x32
  13. kondzio2607

    [Szkuam] Celownika

    Ten juz mam, jakies inne propozycje, ale leci +
  14. kondzio2607

    [Szkuam] Celownika

    Prosze o program celownik tylko nie taki zwykły jak jest w hackach tylko jakis fasjniejszy do snajperki
  15. Masz crasha ? Failed To Inject ? Menu cheata się nie pojawia ? Ściągnij i zainstaluj ! Dla x32 Bit System: Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x32 Bit) http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555 A to ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...