W kimsufi są lipne dyski często się psują weź z www.ovh.pl tam dedyk jest za 169 lvl + opłata instalacyjna mam 2x dedyki tam i nie narzekam tylko tam teraz już nie ma frebsd 7.1 ,7.2 tylko podejrzę 7.4,8.1 czy coś takiego czyli jak byś chciał serwer metina zakładać to tylko pliki nowe ci się uruchomia stare juz nie pozdrawiam