Skocz do zawartości

sura1234

Members
  • Postów

    145
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia sura1234

  1. Witam mam problem bo nie wiem jak zrobić do plików z 2010r 4Ch i start i close zęby stopowało 4ch i odpalało jak ktoś to posiada a mi udostępnił albo wie jak zrobić dostanie GM na serwer dedykowany metin2 jak coś piszcie swój numer w temacie lub do mnie na pw
  2. Proszę zamknąć będzie 2 reklama w generatorze
  3. Ja to zmienię tylko tak na test zrobiłem
  4. Ale mi generator nie chodzi to co ja mam zrobić
  5. Witam chciałbym wam przedstawić serwer hard na którym przez 2 dni będą trwały testy beta zapraszam serdecznie do testowania serwera Proszę nie zamykać mi generator nie działa bo mam w komputerze dysk rozwalony ledwo co działa. Paro metry dedyka dobry nie powinno być lagów Strona główna http://www.drivemt2.pl/ Reje http://www.drivemt2.pl/reg.php Pozdrawiam Chętnych zapraszamy proszę nie pisać komentarzy zrób w generatorze,generator mi nie działa i proszę nie zamykać tematu ani usuwać Bardzo bym był wdzięczny
  6. Przenieść proszę bo źle napisałem
  7. Witam szukam grafika na serwer dedykowany metin2. Posiadam 2 serwery dedykowane. Na 2 serwerach będą serwery metin2 na 1 z dedyków już stoi serwer metin2 i na 2 też będzie stał niedługo on Więc szukam jakiegoś grafika który by zrobił nam na serwer dedykowany stronkę. Chętnych zapraszam na pw tam udzielę dalszych informacji
  8. sura1234

    [Pomoc] Wykupienie Dedyka

    W kimsufi są lipne dyski często się psują weź z www.ovh.pl tam dedyk jest za 169 lvl + opłata instalacyjna mam 2x dedyki tam i nie narzekam tylko tam teraz już nie ma frebsd 7.1 ,7.2 tylko podejrzę 7.4,8.1 czy coś takiego czyli jak byś chciał serwer metina zakładać to tylko pliki nowe ci się uruchomia stare juz nie pozdrawiam
  9. One nie chodzą!!!!!!!! Download nie działa
  10. Ale ten link nie chodzi!!!!!!!!!!!
  11. Witam chciałbym was się spytać czy ktoś posiada all questy spolszczone na pliki z 2010r. Kto dałby mi questy all spolszczone to by dostał GM bo robię nowy serwer metin2 i misje biologa nie chcą chodzić pozdrawiam. Pisać w temacie lub na pw
  12. I tam tez są game1_1 i pliki config tez mam w nim pozmieniać?
  13. Thx na 100% zadziała ale tylko w game itp bo mam jeszcze CH2 CH3 CH4
  14. Witam posiadam serwer dedykowany na którym stoi serwer metin2 i mam mały problem i nie bardzo wiem jak to zrobić wiec kieruje się do was z prośbą o pomoc w 1 sprawie.Wiec tak jak miałem 1CH na serwerze to wojny gildi na arenie chodziły a jak zrobiłem skryptem 4CH to zaczęły się problemy związane z wojnami gildi na arenie otóż Jak robi się wojnę gildi to wojna trwa 2 min i cie loga i niezależnie od wyniku tej wojny wojna zakończyła eis remisem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...