Skocz do zawartości

Dekielek

Members
  • Postów

    124
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Dekielek

  1. Dekielek

    Autoall

    wylacz wygaszacz ekranu i usypianie kompa
  2. Dekielek

    Problem Z Autoall

    najnowszy service pack
  3. Dekielek

    Autoall

    Milego zerkania
  4. Pieknie dalej nie dostalem odpowiedzi na temat mnie interesujacy ... Gdzie w regulaminie forum jest jakas wzmianka jaka zlamalem ... cos slabo mody na ten temat chca odpowiedziec ..
  5. Prosze podac mi punkt regulaminu jaki zlamalem . Pozdrawiam
  6. poszukajcie na allegro . Pozdrawiam
  7. Dekielek

    Stamina Hack

    nic takiego nie ma .
  8. Dekielek

    Szukam Autoala

    Co do autoalla . ma w tej chwili juz pelna filtracje zawartosci inventory mozliwosci wybrania dowolnego itemu tak by go nie dropil na glebe ... jak i dowolnosci ustawienia czego ma nie selowac do npc . to taka jedna nowa funkcja jakiej ludzie oczekiwali od dlugiego czasu . aktywacja pojawi sie na allegro termin ukonczenia przyszly tydzien (+ testy pare dni ) Pozdrawiam
  9. Dekielek

    Szukam Autoala

    jesli poszukujesz jakiejs starej wersji autoalla .. to powiedz mi czego dokladnie chcesz sie dowiedziec jesli jakis trickow nie wykluczone ze ci cos podpowiem jesli chcesz zaczac pisac botki . Pozdrawiam
  10. Dekielek

    hmm

    f
  11. jesli zlamalem zasady to prosze o skasowanie . ostatnimy czasy podobno na mobiusa ludzie uciekaja ? mozna by zrobic botka i pod mobiusa
  12. kolejny kretyn na forum . ZASTANOWILES SIE NAD . TYM ZE W TEJ CHWILI DZIALA NA TYM GG CO JEST ! ALE NIE MASZ SUPPORTU DEBILU I W TEJ CHWILI JUZ JEST WIADOME NA 100% ZE NIEUCHRONNIE ZMIENIA GG I BEDZIESZ SIE QRWA PLAKAC CO ZES GLU[PIEGO ZROBIL ,, NARA ALL . SZKODA GADAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  13. wszystkim sie da afkowac zlezy od posiadanego softu
  14. jA TO BYM CI JUZ BANA Wsadzil jak nic . !!!!! jak ktos ma prywanego cheata i pisze ze jest cos wart bo siedzial przy nim jakis czas by go zrobic to zaden lamus niebedzie wyskakiwal z takimi textami jak ty . qrwa sie przyzwyczajili ze wszystko jest za darmo . a tak sie sklada ze platne zawsze beda naj i beda dzialac naj . tyle co mialem do powiedzenia . i mozecie sobie myslec co chcecie o mnie i tak mam to .. ja swoje zdanie mam i niezmienie go . Dodam jeszcze poczytaj swoj 1 post i zobacz ze tam Prosisz o jakikolwiek przejaw zainteresowania itp .. a pare linijek nizej robisz z siebie ... szkoda gadac . Pozdrawiam.
  15. powiem tak rozmawialem z kolesiem na gg w sprawie dupe bo jak napisal mozna kopiowac all . wiec pomeczyem sie chwile i zrobilem chara na midgar bo jak powiedzielm ze hell to lipa .. . ok wiec zrobilem chara podexpilem go chwile i dorwalem item nie do znalezienia w szykim czasie .. test polegal na .. ja mu daje jakis item on go mi kopiuje w 4 kopiach ! i pokazuje na trade .... jesli tak gadamy dalej .. wiec podsumowanie ... w pewnym momecie rozmowy na gg 0 odzewu .. niedajcie sie nabrac; ) Pozdrawiam. EDYCJA DO POSTA ZIOMALA . brakowalo by mnie okradl jeszcze . nie jestem taki glupi na jakiego wygladam haha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...