Witam mam pytanko...
Proszę bez głupich odpowiedzi... Czy mógłby mi ktoś "giftnąć" pare dobrych rzeczy takich jak exo core lub jakiegos scrolla albo nawet jakies fajne akcesoria...
Bo niestety żaden bot,hack,czit itd... Mi nie dziala ;/
Będę nawet dawał przez caly tydzien limit + lub - i caly czas 5* !!!
Albo nawet mógłbym przyjąć jakieś konto ... ;D
jak coś mój nick w rublme fighter to Ziomek177PL
Z GÓRY THX!!!