Skocz do zawartości

UltiPabloPlayer

Members
  • Postów

    112
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O UltiPabloPlayer

  • Urodziny 30 Października

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia UltiPabloPlayer

  1. @up Dzięki ale nie o to mi chodziło. Chodzi mi raczej o to za co się dostaje jakieś tytuły i emblematy za jakie wyzwania. A najbardziej zależy mi na tytule "Łamacz Kości"
  2. Witam . Czy wiadomo już jakie emblematy i tytuły będzie się otrzymywać za poszczególne zadanie ? Jeśli ktoś z was wie proszę o link lub o jakiegoś tuta. Dam limit + lub - oraz 5* Pozdrawiam.
  3. @odświeżam.
  4. Witam mam pytanko... Proszę bez głupich odpowiedzi... Czy mógłby mi ktoś "giftnąć" pare dobrych rzeczy takich jak exo core lub jakiegos scrolla albo nawet jakies fajne akcesoria... Bo niestety żaden bot,hack,czit itd... Mi nie dziala ;/ Będę nawet dawał przez caly tydzien limit + lub - i caly czas 5* !!! Albo nawet mógłbym przyjąć jakieś konto ... ;D jak coś mój nick w rublme fighter to Ziomek177PL Z GÓRY THX!!!
  5. Witam mam do was ogromną prośbę. Jeżeli ktoś grał w Need For Speed World i już nie gra to bardzo bym prosił o oddanie konta. Oczywiście dam nawet 7-dniowy limit + lub - zależy kto co zbiera.Codziennie limit oraz 5*. Jeżeli są chętni to proszę pisać na PW. Oczywiście to nie ma byc konto z 1 czy tam 4 lv chciałbym przynajmniej 8lv i jakieś dobre auto albo jakieś konto z dobrym autem ale nie wypożyczonym tylko na stałe. Pozdrawiam
  6. Witam mam pytanie ale prosze o normalne odpowiedzi . Otóż gram sobie w Cod MW2 i używam EAM(Easy Account Manager) do automatycznego dawania 70lv wszystkich perkow kamuflazy itp... Ok wszystko dziala ale jak wyjde z gry i jeszcze raz wejde to mam wszystko tak jak mialem ale tylko emblematy i tytuly zostaja. Co zrobic zeby 70lv z EAM sie zapisal na zawsze? Dam dzienny limit + lub - i 5*
  7. Otóż nie wiem jak wgrać pliki na serwer hamachi przez filezille czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobic ?? Dam dzienny limit + i 5*
  8. Do zamknięcia.
  9. jak dla mnie to 2 ;D
  10. fajne fajne ;
  11. mi się podoba
  12. Jak na pierwszy kawałek całkiem nieźle
  13. fajne mi sie podoba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...