Skocz do zawartości

tasse

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia tasse

  1. Grałem na multiplayerze kilka dni, pewnego razu zalogowalem sie i gra sie zaciela , nie wiem co zrobic i tak za kazdym razem . DAJE +
  2. Mam pytanie jakie zrobic bony do expienia w v8. Na woju 126 lvl z eq na 125 . NA SERWIE XENOX MT2 DAJE +
  3. PISAĆ DALEJ CZEKAM NA ODPOWIEDZI ! ! ! DAJE +
  4. Mam problem, Mam woja 125 lvl eq od 125 i nie ogarniam spota w v8 . I jakie bony dac w eq do expienia w v8 tak zebym ogarniał ? ?NA SERWIE XENOXMT2 DAJE +
  5. Pewnie tak :PP
  6. Idzie grac ale przez moda.Mysle ze nowa mapke dodaja :PP
  7. A ten Cs jes bez wirosow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...