Skocz do zawartości

Darek™

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Darek™

  • Urodziny 12.01.1999

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Poznań

Osiągnięcia Darek™

  1. Pytanie jak odbugować szept na swervie XenoxMT2 prosze o odp
  2. sprubuj wrzucic tam gdzie masz zainstalowanego kamera np na i play i wymieniasz packa
  3. Darek™

    L2Pwnage

    nawet nawet podoba mi sie rat
  4. Darek™

    Co I Jak

    "1.Pobierz NCSoft Launcher http://us.ncsoft.com/en/launcher/ncso... 2.po zainstalowaniu NCSoft Launcher ściągamy AIONA 3. rejestrujemy sie na FORUM na stronie www.infiniteaion.com (LOGIN I HASŁO BĘDZIE NAM POTRZEBNE DO LOGOWANIA SIĘ BEZPOŚREDNIO W GRZE) 4. ŚCIĄGAMY Launcher InfiniteAION ZE STR www.infiniteaion.com I WYPAKOWUJEMY GO DO FOLDERU Z ZAINSTALOWANA GRA 5. GRĘ WŁĄCZAMY ZA POMOCĄ PLIKU KTÓRY ŚCIĄGNĘLIŚMY CZYLI IALauncher 6.wyskoczy nam okno i dajemy LAUNCH 7.w grze wpisujemy nick i hasło takie samo jak rejestrowaliśmy się na forum 8.tworzymy postać i gramy ZAMIAN JĘZYKA Z KOREAŃSKIEGO NA ANGIELSKI dużo się męczyłem ze zmiana języka ściągałem i podmieniałem pliki ale to nic nie dawało ale zalazłem taki sposób u mnie działa 1. włączamy NCsoft Launcher u góry dajemy FILE -SETTINGS 2.w ostatniej zakładce ADVANCED dajemy 2a.REGION - NORTH AMERICA 2b.LANGUAGE- ENGLISH 3.dajemy ok i resetujemy pc 4. po wl pc powinno nam się wł automatyczne pobieranie innej wersji językowej" tu link YT http://www.youtube.com/watch?v=hW_2g6DCXlI Uwaga punkt 3 zaznacz priv mozna wybbrac niiy np gamez 3. rejestrujemy sie na FORUM lub na stronie ................. (LOGIN I HASŁO BĘDZIE NAM POTRZEBNE DO LOGOWANIA SIĘ BEZPOŚREDNIO W GRZE)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...