"1.Pobierz NCSoft Launcher
http://us.ncsoft.com/en/launcher/ncso...
2.po zainstalowaniu NCSoft Launcher ściągamy AIONA
3. rejestrujemy sie na FORUM na stronie www.infiniteaion.com
(LOGIN I HASŁO BĘDZIE NAM POTRZEBNE DO LOGOWANIA SIĘ BEZPOŚREDNIO W GRZE)
4. ŚCIĄGAMY Launcher InfiniteAION ZE STR www.infiniteaion.com
I WYPAKOWUJEMY GO DO FOLDERU Z ZAINSTALOWANA GRA
5. GRĘ WŁĄCZAMY ZA POMOCĄ PLIKU KTÓRY ŚCIĄGNĘLIŚMY CZYLI IALauncher
6.wyskoczy nam okno i dajemy LAUNCH
7.w grze wpisujemy nick i hasło takie samo jak rejestrowaliśmy się na forum
8.tworzymy postać i gramy
ZAMIAN JĘZYKA Z KOREAŃSKIEGO NA ANGIELSKI
dużo się męczyłem ze zmiana języka ściągałem i podmieniałem pliki ale to nic nie dawało ale zalazłem taki sposób u mnie działa
1. włączamy NCsoft Launcher u góry dajemy FILE -SETTINGS
2.w ostatniej zakładce ADVANCED dajemy
2a.REGION - NORTH AMERICA
2b.LANGUAGE- ENGLISH
3.dajemy ok i resetujemy pc
4. po wl pc powinno nam się wł automatyczne pobieranie innej wersji językowej"
tu link YT http://www.youtube.com/watch?v=hW_2g6DCXlI
Uwaga punkt 3 zaznacz priv mozna wybbrac niiy np gamez
3. rejestrujemy sie na FORUM lub na stronie .................
(LOGIN I HASŁO BĘDZIE NAM POTRZEBNE DO LOGOWANIA SIĘ BEZPOŚREDNIO W GRZE)