Witam. Mam takie pytanko. Nie moge odpalic dwa okna z metinem. co wazniejsze wczesniej nie mialem takiego problemu. wiec tutaj pytanko do was jaka moze byc przyczyna i jak to naprawic z gory dzieki. daje plusiki.
wyskakuje mi takie cos :
Uploaded with ImageShack.us