Skocz do zawartości

mgatka

Members
  • Postów

    51
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano

Osiągnięcia mgatka

  1. Witam. Mam takie pytanko. Nie moge odpalic dwa okna z metinem. co wazniejsze wczesniej nie mialem takiego problemu. wiec tutaj pytanko do was jaka moze byc przyczyna i jak to naprawic z gory dzieki. daje plusiki. wyskakuje mi takie cos : Uploaded with ImageShack.us
  2. To fakt. Raczej to jest pewne ze cos zmienili. ja np lowie dzisiaj caly dzien i tylko 3 malze to jest jakas masakra. Wedke mam +6. Ustawienie na 2650/4500.
  3. mgatka

    Wojownik +80Lvl

    http://allegro.pl/metin-wojownik-body-80lvl-i1339933486.html mam takie pytanko... oplaca sie ? konto posiada itemy wrate okolo 4kkk. wiecej zaplace za same yangi na allegro a tutaj mam jeszcze dwa konta gratis ... hmmmm sorki zgubilem jedno k :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...