Skocz do zawartości

Hazaan

Members
  • Postów

    24
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Hazaan

  1. Witam! Kiedyś założyłem temat odnośnie easymetin2 i opisałem błąd Init failed 1. Po prostu w polsce można go włączyć w czasie 7-8 albo 16-17. Zmiana godziny w systemie nic nie daje, więc zapewne aplikacja Easymetin2 łączy się z jakimś serwerem, który po prostu sprawdza i przesyła aktualną godzinę do aplikacji... Więc moje pytanie... oczywiście do osób które coś na ten temat wiedzą... Dałoby się stworzyć jakiś wirtualny serwer albo podpiąć easymetin2 pod jakiś inny serwer który np będzie non-stop na godzinie 7:00-8:00 albo 16:00-17:00.? Tym samym podczas odpalania easymetin2 nie będzie wywalało błędu init failed 1. Według mnie jest to możliwe.. tylko nie wiem jak się za to zabrać.. zachęcam do prób - wykazania się. Edit. A gdyby tak poprzez cheat engine zamrozić wartość... i mieć free time 24/7 ? Jeżeli ktoś ma sposób bądź pomysł.. proszę uwzględnić serwery prywatne i porównajcie czy łatwiej odpalić na pl czy na prywatnych. Niech chociaż ktoś uczyni cud.. i niech ten em2 działa na privach. Pozdrawiam!
  2. siema ! mają być konkrety - nie wiesz na 100%? NIE PISZ ! Easymetin2 działał wzorowo, nagle przestał działać i kolejna próba włączenia bota zakończona fiaskiem. Wyskakuje błąd init failed (1) Jest jakiś śmiertelnik który POTRAFI rozwiązać ten jakże irytujący problem? i kuźwa nie piszcie, że ten temat był już 252634735 razy.. Na żadnym nie było sensownej odpowiedzi z której mógłbym wyciągnąć wnioski następnie naprawić owy błąd ! pozdrawiam !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...