Skocz do zawartości

Jaraj!

Members
  • Postów

    214
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Jaraj!

  • Urodziny 07.10.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Brodnica

Osiągnięcia Jaraj!

  1. LOL, a niby z kąd ja go mam? patrz na ss'y panie mądry.
  2. wzajemnie i dziekuje za takie miłe słowa Super z ciebie osoba, skoro oceniasz człeka po poscie, gratuluje :<
  3. OMGmam clienta pobranego, instalke mam nie rozumiesz tego, ze przy WŁĄCZANIU!?! ZARAZ NAPISZE CI JAKI BŁĄD MI KICKA: the requested action with this object has failed...
  4. Nie lubie sera, wolę coś bardziej takiego, energetycznego jak PowerRade, tiger, redbull wiesz, ale Tobie się tez by przydało...Po ''pierfsze'' myślisz, że to było fajne? oooj myliś się, to było żałosne Wracając do sprawy, wie już ktoś? ;/
  5. problem :| Proszę, na Ss'ach zrobiłem jaki problem mam : 1.Oto folder z EvoniSem : Teraz błąd, z jakim się spotykam przy ruruchamianiu EvoniS'a: JEŻELI KTOŚ WIE, JAKA TO PRZYCZYNA POWODUJE TAKI KOMUNIKAT, TO PROSZĘ O NAPISANIE INSTRUKCJI, CO MAM ZROBIĆ, Z GÓRY THX Wie ktoś, co jest przyczyną? ;/ prosze moda o nie zamykanie tematu do konca wyjasnienia sprawy... w znika grafika, więc macie linki ;|
  6. Jaraj!

    Kono Torrent

    Merkon, odnośnie servera, to kiedy będzie? dzisiaj, czy jutro? Albo tak : powiedz ile macie zrobionego servera - w ilu %
  7. Jaraj!

    Owsikmt2

    Po co się w moda?
  8. Jaraj!

    Tstmt2

    Albo temat do usunięcia, albo zostaw go takim jaki jest, i powiedz kiedy coś się wydarzy z serverem... @Nie bawie się w moda!
  9. Popieram Cie w 100%, jak chcesz to podaj gg pogramy tam sobie razem ;]
  10. Jaraj!

    Poradnik O Szamanie Smok!

    ''Jednym słowem żal mi Cię kolego'' W bransie może być bon na int, jak można wbić bon na diabły idioto, a w zbroji zawsze może wejść bon na INT.. Debil z ciebie i tyle.
  11. Jaraj!

    Poradnik O Szamanie Smok!

    Dzięki kolego, ale napisałem, ze proszę moda o przeniesienie ;p, ale dzieki pisze poradnik juz tam.
  12. Jaraj!

    Poradnik O Szamanie Smok!

    MODA proszę o usunięcie działu.
  13. Jaraj!

    Greenworld [Hamachi] Pl

    Zły dział! Proszę, o to dział do reklamowania serverów [Hamachi] : http://www.mpcforum.pl/forum/279-serwery-hamachi/
  14. Jaraj!

    Newlongju 2 Dziala!

    Lubią lubią...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...