problem :|
Proszę, na Ss'ach zrobiłem jaki problem mam :
1.Oto folder z EvoniSem :
Teraz błąd, z jakim się spotykam przy ruruchamianiu EvoniS'a:
JEŻELI KTOŚ WIE, JAKA TO PRZYCZYNA POWODUJE TAKI KOMUNIKAT, TO PROSZĘ O NAPISANIE INSTRUKCJI, CO MAM ZROBIĆ, Z GÓRY THX
Wie ktoś, co jest przyczyną? ;/ prosze moda o nie zamykanie tematu do konca wyjasnienia sprawy...
w znika grafika, więc macie linki ;|