Siema. Od tygodnia mam problem z cf-em. Gdy włączam cf-a i chce się zalogować pisze "You are alredy loggeded in..." klikam, że chcę się jeszcze raz zalogować i wywala : " You cannot access the test server". Prosze o szybką pomoc.
Za błedy przepraszam, pisałem z pamięci.
Jeżeli taki temat już był przepraszam i proszę moderatora o zamknięcie.