Skocz do zawartości

Reserve

Members
  • Postów

    362
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Reserve

  1. Wywal bypassa. Niepotrzebny. Aktualnie nie ma blokady HackShield Pro, która jest wprowadzona na Metina 2 PL, ale jest o dupę rozbić bo Kamer Mod śmiga aż miło
  2. Witam! Otóż jestem zielony w sprawie minecrafta i usłyszałem o czymś takim jak x-ray. Szukałem na mpc, ale nie znalazłem więc mógłby mi ktoś podrzucić link z dokładną instrukcją jak to wszystko rozpakować żeby all działało? Bardzo proszę
  3. Dzięki wielkie, proszę o Close
  4. Witam ! Mam proste pytanie - czy aktualnie działa jakiś fishbot na Mt2 PL? I czy żeby wgrać jakieś hacki teraz (nie grałem na PL hohohoho...) to co muszę zrobić żeby nie dostać bana? Jak zablokować hs? Tak żebym mógł śmigać na sh w Kamerze I czy nieodpychanie z konia dalej działa?
  5. Wątpie że zrobili to celowo, a skoro to bug to dłuuuuuugo tego nie naprawią :P
  6. Z całym szacunkiem, ale nie chce mi się wierzyć w ten Twój 93 lvl. Co do poradnika - według mojej subiektywnej oceny - 2/10 1. Piszesz strasznie chaotycznie, czasem nie mogłem Cię zrozumieć 2. W poradniku strasznie napalasz sie na lurowanie. Przepraszam bardzo, ale jak chcesz zarobic na eq? Żeby wypełnić questy musisz mieć również dobre eq czyli trochę posiedzieć na metkach, na rybkach, sprzedawać drop z expa (np. ząbki orka) 3. Nie widziałem żadnej porady co do odpowiedniego eq na dany lvl, niektórzy się w tym nie orientują i potrzebna jest im rada. 4. Mogleś dodać bulidy jak iść w statystykach i skillach to też byłoby pomocne 5. Żeby expić archerem trzeba wiedzieć jak to robić, więc najlepiej jest to opisać. Ogółem poradnik jak już wcześniej napisałem 2/10
  7. Dzięki wielkie, można close
  8. Witam ! Czy są jakieś hacki (głównie fishbot) do metin 2 US? Słyszałem że jest fishbot i expbot, ale tematy są baaardzo stare i nie wiem czy jeszcze aktualne. A może wyszło coś nowego? Za informację daje +/- :P
  9. Jeśli chcesz dropić kamyki polecam metki 55 lvl na górze Sohan Z 2x dropem kamyki lecą jak głupie :P
  10. Hmm... A jak często one lecą z metka 55? I czy bardziej opłaca się na 65 chodzić? Sam mam 54
  11. Jak w temacie. Czy jak kupię 2x drop i będę bił metki 55 lvl to będzie duża różnica? Chodzi mi głównie o Kamienie Duchowe
  12. Nie ma czegoś takiego jak bon hack Jeśli chodzi Ci o bot do zmiany średnich/um to masz w modzie od kamera na priv
  13. Reserve

    [Pytanie] Dostalem bana

    W takiej sytuacji najlepiej wejść na support i porozmawiać z GM. Niestety bany HS'a są nieodwołalne i będziesz musiał poczekać
  14. Proszę bardzo: http://metin2.z8games.com/download.aspx Jeśli możesz daj 5* w profilu bo neosik mnie gnębił za krytyke poradnika EDIT: Jak zawsze spóźniony no
  15. Ehh... A musiałeś zakładać nowy temat? Co do tematu to może i prawdopodobne bo wczoraj na forum była taka plota ale temat momentalnie poszedł do kosza. Ach ta wspaniała cenzura
×
×
  • Dodaj nową pozycję...