Skocz do zawartości

poiuytrewq13

Members
  • Postów

    97
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O poiuytrewq13

  • Urodziny 10.12.1996

Metody kontaktu

  • GG
    11611291

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Jędrzejów

Osiągnięcia poiuytrewq13

  1. Właściwie to nie trzeba zdrapywać Każda zdrapka wygrywa. Zdrapujesz tylko po to żeby zobaczyć co dostałeś. Możesz nie zdrapywać i będzie tak jak z ciążą i USG chłopczyk lub dziewczynka. I tak coś będziesz miał w eq
  2. dzięki wielkie +'sik mozna zamknac
  3. Mógłby mi ktos wrzucic oryginalny folder sprite na jakis host i podac link? mialem moda a chce wrocic do oryginalu a nie moge nigdzie znalesc
  4. Hah nie pomyślałem o tym :P miałem ustawione na 7.1 ;d nie wiem czemu. no ale pomogłeś. napisz na pw to dam ci + czy tam - jak chcesz:P
  5. Witam.! Kupiłem już kilka lat temu głośniki Labtec Arena 685 ( 5 głośników + sobwoofer). 3 głośniki i sub'a mialem przy biurku a 2 pozostałe przeciągnięte w dalszą częśc pokoju. Nie zwracałem uwagi czy grały czy nie bo wystarczały mi 3 na biurku. Teraz postanowiłem ustawić wszystkie 5 na biurku i denerwują mnie 2 ponieważ nie grają;d Polecicie coś żeby doinstalować albo coś? Gwarancja nie wchodzi w grę bo się skończyła ponad pół roku temu. Tu jest zdjęcie które głosniki grają a które nie: http://imageshack.us/photo/my-images/4/87501387.jpg/ Liczę na pomoc. Daję + lub - :P
  6. poiuytrewq13

    38 G1C

    powie ktos jak ja krok po kroku zrobic? bo nie bardzo wiem o co chodzi?;d
  7. Nie wiem czy wiem ale wbij z nią na zombie ;p @Up ten sam czas ^.^
  8. poiuytrewq13

    Update ?

    Nie. A kiedy ostatnio wr uruchamiałeś? Musiałeś mieć skrypt i ci patchowało
  9. poiuytrewq13

    Z: Zapisy Na Grę!

    Szukam osoby do gry na planty. Kto chetny pisac na pw albo gg 11611291. Najlepiej jak by byl hack z teleportem. I ktos ogarniety:D
  10. poiuytrewq13

    Z: Promocody

    hahahah to jest wlasnie inwazja dzieci minusow. Dajesz premium za free, prosisz o + a tu -4:D ludzie ogarnijcie sie! A ty masz u mnie +'sy zeby to wyzerowac przynajmniej;) @edit sory za 2 posty ale z telefonu pisze i jakiegos laga mialem
  11. poiuytrewq13

    [Problem] Email

    zrob maila na gmail.com lub interia.pl ja na nich mam i wszystko ladnie przychodzi;)
  12. Pomogło Dzieki wielkie. + poleciał Temat do zamknięcia:P
  13. @Refresh
  14. Witam!. Mam problem z liveboxem. Zainstalowałem go i działa tylko czasami go odłącza(traci połączenie z komputerem, nie chodzi o diodę, to jest w porządku). Na drugim kompie mam zainstalowany adapter i on jest ok. P.S Nie pisać że neostrada to gó*** itd.. Mam to od zawsze i nie ja o tym decydowałem więc darujcie sobie Po co mi antena Wi-Fi skoro mam liveboxa podłączonego do kompa przez USB? :| Ale ja tego liveboxa nie mam 1 raz.. Po prostu zainstalowałem go do nowego kompa i tak się dzieje. Wcześniej było ok. I dodam że przy tym kompie miałem problemy z różnymi innymi modemami od tp... A to instalacja a to traci połączenie.. Połączenie z liveboxem odzyskuję po zresetowaniu modemu lub kompa.. a jedno i drugie chwilę trwa więc robi się to uciążliwe;/ Proszę o więcej rad
  15. Bo skanował niespakowany plik .dll a tutaj masz wrzucony spakowany w .rar..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...