Witam!. Mam problem z liveboxem. Zainstalowałem go i działa tylko czasami go odłącza(traci połączenie z komputerem, nie chodzi o diodę, to jest w porządku). Na drugim kompie mam zainstalowany adapter i on jest ok.
P.S Nie pisać że neostrada to gó*** itd.. Mam to od zawsze i nie ja o tym decydowałem więc darujcie sobie
Po co mi antena Wi-Fi skoro mam liveboxa podłączonego do kompa przez USB? :|
Ale ja tego liveboxa nie mam 1 raz.. Po prostu zainstalowałem go do nowego kompa i tak się dzieje. Wcześniej było ok. I dodam że przy tym kompie miałem problemy z różnymi innymi modemami od tp... A to instalacja a to traci połączenie..
Połączenie z liveboxem odzyskuję po zresetowaniu modemu lub kompa.. a jedno i drugie chwilę trwa więc robi się to uciążliwe;/
Proszę o więcej rad