Skocz do zawartości

FajnyZiom

Members
  • Postów

    199
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O FajnyZiom

  • Urodziny 19.02.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia FajnyZiom

  1. Siema wszystkim czytajacym ten temat mam takie pytanie na jakim programie boca postacie w m2 czy wrócił em2?? Czy jakies inne jezeli znacie down prosze o podanie z góry thx
  2. FajnyZiom

    rybki vs małze

    Dziekuje do zamkniecia
  3. FajnyZiom

    rybki vs małze

    Mam takie pytanie co bardziej oplaca sie sellac małze czy ryby na 5. serwie (astral)
  4. Mam problem ściągam cliena DenmarkTa i jak wchodzę w archiwum.rar to mi wyskakuje nie oczekiwany koniec archiwum co zrobić proszę o pilna odpowiedz Jak ktoś wyśle link do pobrania i jeszcze wyskakuje mi wirusek
  5. FajnyZiom

    sciaganie

    Z jakiej strony sciagne minecrafta pirata bez logowania sie ?? Dam =ika
  6. To loga zrób zaloguj sie znów i normalnie widzisz wszystko
  7. Cześć mam pytanie jak zmienić skile na xenoxmt2 na te z pl ?? za pomoc dam +'iki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...