Siema wszystkim czytajacym ten temat mam takie pytanie na jakim programie boca postacie w m2 czy wrócił em2?? Czy jakies inne jezeli znacie down prosze o podanie z góry thx
Mam problem ściągam cliena DenmarkTa i jak wchodzę w archiwum.rar to mi wyskakuje nie oczekiwany koniec archiwum co zrobić proszę o pilna odpowiedz
Jak ktoś wyśle link do pobrania i jeszcze wyskakuje mi wirusek