Skocz do zawartości

IIIFALUBAZIII

Members
  • Postów

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O IIIFALUBAZIII

  • Urodziny 31.03.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia IIIFALUBAZIII

  1. Ja mam tak samo dołanczam się do pytania
  2. Witam mam problem chciałem sobie pograć BF3 a tu mi taki błąd wyskoczył (no contact with EA backend. Please try again later.) Proszę o pomoc bd + i -
  3. IIIFALUBAZIII

    Błąd

    Podczas logowania wyskakuje mi błąd: http://imageshack.us/photo/my-images/822/beztytuutnnv.png/ A po długim oczekiwaniu taki: http://imageshack.us/photo/my-images/714/beztytuuwsb.png/ Proszę o pomoc db ++ albo ----- jak kto woli @edit nie działa
  4. IIIFALUBAZIII

    Wukong

    Mam pytanie macie wukonga w sklepie ? ok prosze zamknąć
  5. IIIFALUBAZIII

    Co kupić

    Witam mam problem dzisiaj kupuje sobie 14100 nx i nie wiem co kupić Male najczęściej na oil rig
  6. IIIFALUBAZIII

    POMOCY

    Witam mam problem dzisiaj kupuje sobie 14100 nx i nie wiem co kupić
  7. Raczej nie zna nikt
  8. Doatałem level downa za nic pomocy a i czy to się morze wiązać z tym rz miałem dużo kasy??????? @edit Nie Bociłem po prostu przychodzę ze szkoły a tu 1 lv z 29
  9. dodaj parówa
  10. IIIFALUBAZIII

    Pytanie

    mam zamiar kupić na allegro wersje pudełkową a oto link http://allegro.pl/minecraft-dvd-pelna-wersja-indie-goty-2010-i1565238790.html i jak opłaca się ta gra jest epicka
  11. IIIFALUBAZIII

    Lol

    A to nie hak bo to ja tam stoję z xm8 i u mnie widać że trzymam rpg7 to chyba jakiś bug
  12. IIIFALUBAZIII

    Lol

    zobacie co zkminiłem z kolegom wczoraj http://img690.imageshack.us/i/screenshot005ql.jpg/
  13. IIIFALUBAZIII

    Pytanie

    w wr macie tylko europe i interionla ?????????????????
  14. tak jak w temacie @edit thx leci plus
×
×
  • Dodaj nową pozycję...