Witam, mam pewien problem, aczkolwiek, serwer mi normalnie chodzi itp, ale jak np chce zrobić kopię pliku jakiegoś to pokazuje mi się taki błąd;
może mi ktoś z tym pomóc, bo to może być coś poważnego, i coś się może popsuć na moich pliczkach :P
za pomoc oczywiście dam +++ i 5 lub --- jak kto woli, pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :P, a np gdy chcę skopiować np tabelkę account przez file zille to pokazuje mi
"Tabble is read only", coś takiego noi ja to zawsze naprawiałem tak, że robiłem kopię tabelki w Navi i potem zmieniałem nazwę na starą a oryginalny plik kasowałem i już normalnie chodziło, a teraz przez ten błąd tego zrobić nie mogę..
komendą :
chmod -R 777 /var/db/mysql/* [ENTER]
mysqladmin flush-tables [ENTER]
też próbowałem ale nie pomagało mi z tym