Skocz do zawartości

cysek

Members
  • Postów

    88
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O cysek

  • Urodziny 07.04.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Global Fantasy

Osiągnięcia cysek

  1. a posiadała byś czysty skrypt IS bez szablonu ? taki, że wkleje se go do swojego szablonu, bo mój mam zepsuty IS ja nic nie mówię ale bez skana dałaś tego IS-a a on ma Virusy, że mi NOD wykrywa, aż skasował trojany i jakieś badziewia,,,,
  2. Ja znam inną metodę na zmianę hasła, ale ta też dobra :P pozdro :P plusika nie dam bo już to znam
  3. nadaj chmody na tabelke player, powinno pomóc jak nie pomoże zrób tak: 1. wejdź do navicata. 2. tabelka player. 3. potem wybierasz tabelę player i dajesz duplicate, lub kopiuj jak masz polskiego navicata. 4. kasujesz teraz tabelke player, którą skopiowałeś, i w teraz zmieniasz nazwę tabelki tej skopiowanej na tą jak miała oryginalna, czyli na "player" Jeżeli pomogłem daj + :P
  4. mh by bajno ta stara wersja powinna działać, jest ona z opcją Mob locka, :P
  5. Najlepiej to zmień w locale.cfg na: 10012 1250 de i będziesz mieć polskie znaki, jak masz windows 7 to może uruchom w zgodności windows xp i jako administrator
  6. haha nic nie padło kolego, czytaj co pisałem, serwer chodzi normalnie tutaj chodzi coś o uprawnienia może w MYSQL albo coś źle się wgrały biblioteki, widziałem poradnik na angielskich forach jak to naprawić ale nie rozumiałem tamtego.. edit: szybko pomocy !! muszę to naprawić :P
  7. zaraz ci to upnę i dam edita http://sharingmatrix.com/file/2621259/Metin_2_Server_Files_Web_Files___Client.rar skan: skana nie dam, za duży plik :P ps. wszystkie tabelki w tych plikach są w folderze MYSQL liczę na +i 5 :P
  8. na każdym z twoich postów to żale, serwer dno, zrób mi logo, a to złe a tamto , ogarnij się.... Proszę mnie za ten post nie warnować ! Bo tylko mówię jak jest.... jeżeli tak ci zależy na jakąś grafiką zapraszam do mojego tematu, ja z kolegą pomagamy, a nie spam tylko u nas to napisz.. http://www.mpcforum.pl/topic/243603-innetworze-loga-i-banery/page__st__60
  9. Witam, mam pewien problem, aczkolwiek, serwer mi normalnie chodzi itp, ale jak np chce zrobić kopię pliku jakiegoś to pokazuje mi się taki błąd; może mi ktoś z tym pomóc, bo to może być coś poważnego, i coś się może popsuć na moich pliczkach :P za pomoc oczywiście dam +++ i 5 lub --- jak kto woli, pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :P, a np gdy chcę skopiować np tabelkę account przez file zille to pokazuje mi "Tabble is read only", coś takiego noi ja to zawsze naprawiałem tak, że robiłem kopię tabelki w Navi i potem zmieniałem nazwę na starą a oryginalny plik kasowałem i już normalnie chodziło, a teraz przez ten błąd tego zrobić nie mogę.. komendą : chmod -R 777 /var/db/mysql/* [ENTER] mysqladmin flush-tables [ENTER] też próbowałem ale nie pomagało mi z tym
  10. hahaha IPHONE w metinie, co oni jeszcze wymyślą,... ok minusik dla autora jak chciał :P
  11. zajebioza, oczywiście plusik, i chyba wykorzystam se ją, a mam takie pytanie, można ją edytować ?
  12. uuu jak zadziała dam ci cały limit plusów, teraz mis ię skończył, ale na pewno będzie śmigać ziomek :P wiem, bo ty jesteś pro skrypter :PP ok dam znać czy działa jak serwa zrobię, bo powiedziałem " pierdol..' i robię własne pliki czyste i będe mi chodzić jak cacy okey to dam znać Jednak dalej nie weryfikuje wpisanego kodu,
  13. wszystkie twoje tematy i posty są związane z robieniem Bannerów, napisów itp
  14. napisz jeszcze lokalizację do plików raina bo nie każdy ma swoje pliki .. EDIT... sory, pomyliło mi się z postem do czyszczenia logów a tam są lokalizację inne, pozdro :P
  15. może dlatego, że ten ktoś wchodzi przez opere, a mi np stronki przez hamachi czy xampa nie chodziły w pełni dobrze, a czasem wogóle,,,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...