Moim zdaniem lepiej byłoby nie mówić nic bo teraz ludzie czekają jak na nowego PL'a, wiele osób myślało, że będzie to piątek a jest to bardzo mało prawdopodobne skoro Fubu pod filmem napisał 30 +7, to październik na 50% :P bo potem znów może być przesunięte. Dobrze, że Bambusek wie co robi i nie wypuściłby zbyt szybko serwera który jest niedopracowanego, a to że Fubu daje ludziom przedwcześnie nadzieję na start to normalne jeśli ktoś grał/czekał na wcześniejszych projektach to wie o co mi chodzi.