Skocz do zawartości

fortuno666

ProUser
  • Postów

    503
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O fortuno666

  • Urodziny 19.06.1994

Metody kontaktu

  • GG
    17370794

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Okolice Rzeszowa

Osiągnięcia fortuno666

  1. To forum zamieniło się w ogólne hejtowanie ? Topka powbijała truty na +9 hmm no ciekawe, miesiąc serwera i topka powbijała truty To nie wiem co Ty robiłeś w ten czas. Wczorajsza aktualizacja jest na plus, jedynie nie popieram nagłej zmiany %centów bo to powinno być ustawione od początku i nie zmieniane aczkolwiek myślę, że idzie to przeboleć bo reszta zmian jest na plus. Wiesz przynajmniej tu nie ma żadnych kopiowań i yang bugów. To, że Fubu jest jaki jest to inna sprawa. Bambusek się stara jak może co widać po wczorajszej aktualizacji.
  2. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Moim zdaniem lepiej byłoby nie mówić nic bo teraz ludzie czekają jak na nowego PL'a, wiele osób myślało, że będzie to piątek a jest to bardzo mało prawdopodobne skoro Fubu pod filmem napisał 30 +7, to październik na 50% :P bo potem znów może być przesunięte. Dobrze, że Bambusek wie co robi i nie wypuściłby zbyt szybko serwera który jest niedopracowanego, a to że Fubu daje ludziom przedwcześnie nadzieję na start to normalne jeśli ktoś grał/czekał na wcześniejszych projektach to wie o co mi chodzi.
  3. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Ludzie wolą grać na świeżym projekcie. I mało kto chce grać na serwie gdzie są wjazdy na konto.
  4. Jak coś robię to na stówę i frunę jak nabój z Colta I nie, że tylko mówię, weź spytaj Usaina Bolta

  5. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Popieram zdanie Feezy'ego , gdyż na start zawsze dużo ludzi wbija .. na pewno 50% z tego zostanie na serwerze jak nie więcej Jutro zobaczymy jak to się wszystko prezentuje Pozdrawiam
  6. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    O Miło jak start już w piątek hehe . Wbije obadać na pewno
  7. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Dokładnie , Może i nie gram na S1 ale widzę , że stabilny to on jest kurde i to porządnie Dlatego też czekam na S2 z ekipą pogramy , miejmy nadzieję , że nie trzeba będzie czekać do następnej zimy Pozdrawiam
  8. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Ja również.. przynajmniej wiesz , że nie padnie po tygodniu/miesiącu
  9. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    I jak tam ludzie ? Orientuje się ktoś już coś na temat startu s2 ? jakieś informacje dawali na TS3 może ? śledzi ktoś?
  10. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    z jakiego serwera prezka o 22 ?
  11. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Czekam kurde na jakaś prezentację lub filmik ) Ale dobrze że fotki też dodaje ^.^
  12. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Dokładnie .. jeżeli rzeczywiście wyjdzie przed świętami bądź ogólnie w grudniu to bedzie na prawdę elegancko i będzie mega przygoda .
  13. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    Dobry hard to raczej balmora .
  14. fortuno666

    [Dyskusja] Balmora

    No pograłbym , jeżeli będzie hard to bardzo chętnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...