Mój problem polega na tym że gdy próbowałem się zalogować to wyskoczyło ze nie da się zalogować bo to konto
jest już zalogowane. Co mam zrobić z tym fantem. Słyszałem kiedyś że jest coś takiego jak zmiana CiD'a
w jaki sposób miałbym to zrobić i czy są z tym samym takie problemy jak z rejestracją (nie można znaleźć wolnego )
@EDIT
Już znalazłem poradnik na innej stronie jak nie znajdę tu podobnego to go napisze temat do zamknięcia