Szukam hackow, botow i modow do Metina. Jestem jednak zielony jak trawa i nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac. Za pomoc dziekuje.
Mam Viste, 34b. Sciagnalem KamerModa, zainstalowalem ale nic sie nie dzieje. Doslownie nic. Ani mnie nie kicka ani sie mod nie wlacza. Zwykly Metin. Poprosze jakies wskazowki odnosnie tego moda i innych. Poszukuje SH, FB, MH, Damage i WH. Kolega mi powiedzial ze najnowszy EM2 dziala, owszem, ale jest platny(o EM2 wiem chyba wszystko odnosnie instalacji wiec albo potwierdzcie platnosc albo rozwiejcie pogloski i dajcie link).
Za pomoc dziekuje,
okki.