Dalej jest zepsuta mapa jeżeli chodzi o lochy małp ?
Co jeżeli chodzi o robienie konta na stronie - trzeba zmieniać coś w navicat jeszcze ?
A jeżeli chodzi o item proto i mob proto to zmiany jakie wprowadzimy w navicat pojawią się w grze ?
Z góry dzięki
Prosze o szybka odp ;d
1. mi lochy działają normalnie
2. no jeśli masz na stronie skrypt odpowiednio skonfigurowany to już raczej nic nie trzeba
3. + skonwertuj to txt i wrzuć na serwer - z tego co wiem to właśnie z tych pliczków czyta serwer - niby żeby nie obciążać za bardzo bazy