Witam, mam pytanie ttylko dla ludzi z doświadczeniem. A więc tak jak zrobic dobrego bodego ale naprawde dobrego na Pl .Zaczynam gre na s26 zawsze gralem mentalem i nie wiem jak Body.Ale od wielu ludzi slyszałem że na dobrego Bodego nie ma H*** .A iwec jaki status postaci najlepszy , jak w skile rozdawac no i jakie eq z podziałem na lvl.