Wlasnie,ja robie server z tym Uzytkownikiem i ma "root" ze swoim ip.Spolszczenie podaje dobre.Porty odblokowane.Server oczywiscie tez dziala.Naprawde juz nie wiemy o co biega.Za pomoc oferuje Plusiki i 5'teczke na profilu od nas obu.
Z gory dzieki za pomoc.