Skocz do zawartości

MrTradeBxxx

Members
  • Postów

    395
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia MrTradeBxxx

  1. odpaliles porty ?
  2. Wlasnie,ja robie server z tym Uzytkownikiem i ma "root" ze swoim ip.Spolszczenie podaje dobre.Porty odblokowane.Server oczywiscie tez dziala.Naprawde juz nie wiemy o co biega.Za pomoc oferuje Plusiki i 5'teczke na profilu od nas obu. Z gory dzieki za pomoc.
  3. Wiesz co wstaw ten filmik to ogarne kk ?
  4. Mi sie zdaje ze to wina spolszczenia ale jezeli wisi ci przy zostaniesz placzone z serverem to nie wiem...
  5. MrTradeBxxx

    [Pytanie]Metin2.Us

    Zgadzam sie z Up
  6. @Up na plikach arymanika trzeba :P Bo czasami wejdziesz a czasami nie :P
  7. Wylaczylem zapore ale teraz nadziwniejsze jest to ze jak typek podlaczyl sie do mnie do hamachi to mogl wbic na strone a tak to nie ;/
  8. ...chyba 1 @Edit podejrzyj na pierscieniu Teleportacij :P
  9. Na serverze ? Myslalem ze w kliencie juz szukam
  10. Siema mam znowu taki problem zrobilem swoje strone i wrzucilem do .../apache22/data i ja na nia moge wejsc ale inni nie moga pomzoe ktos baardzo bym prosil Dodam jeszcze ze...all porty odblokowane i server oczywiscie jest on Oo
  11. ...tak server oczywiscie on Tylko ze tak glupia strona nie chce dzialac....plz helmp Ok problem rozwiazany
  12. Siema,mam taki problem...wgrywam te pliki ze strony do Apache22/data itp.Jednak gdy wpisuje swoje ip w przegladarce nic sie nei dzieje nagradzam +'sami i 5'teczkami
  13. Postaw server na Virtual Box poniewaz nie zawsze pliki 2010 dzialaja na VirtualPc :P
  14. Chyba zawsze sie ponosi oplate za instalacije ;/
  15. masz za slabego neta lub zaduzo programow pootwierane ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...