Sorry ale sama napisałaś że nie jesteś no lifem, wiec nie będzie to dla ciebie problem żeby grać rzadziej.
Jak masz naprawdę wolny dzień lub po prostu poproś rodziców żeby raz wyszli z psem bo chcesz zagrać.
Gwarantuje ci ze jak nie będziesz grała cały dzień tylko czasami to bez problemu się zgodzą.
To naprawdę wkurza jak wygrane gry padają bo ktoś wychodzi. Jak to jest problem dla ciebie to nie pasuje mi trochę to że komputer nie jest najważniejszy/ nie jestem no lifem.
Tyle moich rad ale róbta co chceta :P .
Ps. Jeśli chodzi o to że tylko raz ci się tak zdarzyło to no problem pisz do supportu ;P .
Weś zmień tą sygne, wrzuć ją do spilera czy cuś ;x . Tutaj masz publikacje : http://www.mpcforum.pl/forum/299-minecraft-publikacje-serwerow/ jak nie wejdziesz to nie będziesz wiedzieć czy ci się serv podoba więc nie ma co prosić innych
Nie zmieniaj tej podłogi, wracając z kopalni pozabijasz sobie to będziesz miał mięsko, wełnę , skórę akurat jak ci się nie chce łazić i szukać zwierzątek .
Ja bym radził wpisać :" jak ogarniać forum" lub "poradnik do czego służą działy na forach" .
Jak chcesz więcej info to na pw ;> .
Ps. Nie pomyślałeś że w dziale minecrafta jest dużo więcej osób które się na tym znają? I dużo szybciej by ci pomogli.
Heh, "danami" oznacza się tylko range czarnego pasa. Ja nigdy nie ćwiczyłem żadnych sztuk walk i to wiem, a jakiś pseudo 'karateka" tylko "pfa " na to.
To nie jest PL , gość nawet w komentarzach tam gdzieś napisał .
Tutaj temat z forum metin2.pl jest : http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=748036 - wszystkie rekordy z all serverów .
Nie jestem pewien czy o to ci chodzi ale sprawdz ten link:
http://www.mpcforum.pl/topic/265318-bug-yang-za-free-w-cavalospl/
EDIT: Aj sorry nie zauważyłem że autor usunął treść posta. Ale jeśli pamiętam to chodziło o to żeby iść do banku i tam jak jest opcja wypłać czy jakoś tak to bierzesz sobie 999999999 i dostajesz tyle kasy
Jak chcecie założyć temat servera który jeszcze nie wyszedł, to spytajcie się najpierw moda o pozwolenia, a później załóżcie temat w dziale servery prywatne .